Грабіж серед білого дня

укралиСьогодні близько 14:20 під час патрулювання групою ГФ «Спецзагін «Дельта» по вул. Жовтневій у дворі біля будинку № 43 було помічено дівчинку років 10-ти, яка плакала та бігла в напрямку патрульного автомобіля. Патрульним дівчинка розповіла, що прийшла після школи додому, хотіла відімкнути двері, але виявилося, що вони не замкнені та дещо привідкриті.

Зайшовши до коридору вона побачила, що по всій квартирі розкидані речі та, злякавшись цього вибігла у двір, де і натрапила на патрульних ГФ «Дельта». До матері дівчинка зателефонувати не могла, так як у неї розрядився телефон.

Піднявшись разом з дівчинкою до її квартири, бійці через вхідні двері побачили, що у квартирі ймовірно вчинено крадіжку майна, після чого викликали матір дівчинки (власницю квартири), а по її приїзду й оперативно-слідчу групу поліції.

Подібні факти на жаль не поодинокі по місту, тож власникам своїх помешкань бажано потурбуватись про надійність вхідних дверей та замків, а також, враховуючи наближення періодів масових відпусток, не зайве потурбуватися про встановлення охоронної сигналізації в помешканнях.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *