Що залишилося після вихідних…

leduSpCzbngКожен день погода радує нас сонцем і теплом. Наближення літа відчувається щохвилини. І, звичайно, це чудова нагода у вихідні вийти на пікнік. Тільки, на жаль, не всі навчилися цивілізовано відпочивати. Після кожних теплих вихідних у зелених зонах навколо Вишневого ми знаходимо купи сміття і нагадування про «чудовий відпочинок».

Pk4br39J6QMПоле між Вишневим та ЖК «Софія» давно стало облюбованим місцем відпочинку жителів багатоповерхівок. Дуже часто відпочиваючі компанії можна зустріти і у, так званій, парковій зоні на виїзді з міста. Зустрічаючи одних, відчуваєш гордість за своїх співвітчизників – у них з собою пакети для сміття, лопати для обкопування багаття, вода для гасіння вогню. «У нашому місті не так багато зон відпочинку, де можна посмажити шашлики та відпочити з родиною. Якщо кожного разу ми залишатимемо після себе купи сміття, через деякий час просто не буде куди виходити, – розмірковує Святослав, який як раз шукав місце для пікніку. –  Тим pdYmmeb-pnsпаче, це наше рідне місто. Свою квартиру ніхто ж не перетворює на смітник!».

Шкода, що не всі налаштовані по-європейські. Помандрувавши околицями Вишневого навіть неозброєним оком можна помітити залишки вчорашніх-позавчорашніх гулянь: пакети, сміття, купи пляшок з-під горілки та інших «зігріваючих» напоїв. А тепер здогадайтеся, хто все це прибиратиме?

Жителі прилеглих будинків ледь не зі сльозами на очах розповідають про «війну» з такими відпочиваючими. «Прикро, що у нас такі люди ще m78WVrpkp9Yзалишилася, що не всі перевиховалися. А ще нас обурює, що вони насмітять фактично у нас під вікнами, і підуть собі додому. Коли ж ми зберемося вийти на природу, спочатку потрібно прибрати, а вже потім відпочивати», – обурюється Світлана. Мешканці багатоповерхівок, які межують з зеленими зонами постійно проводять міні-суботники, аби тримати навколишню територію  у чистоті. Люди переконані, що навчити знахабнілих гуляк дбати про природу та прибирати за собою зможуть тільки штрафи, при чому не 100-200 грн, а на багато вищі (як у європейських країнах).

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *