Про гарячу воду. Інформація по місту

1435063466  Оскільки ми отримали за вихідні дуже багато запитань про стан справ з підігрівом гарячої води у Вишневому, надаємо ті дані, які зібрали протягом дня. Про тарифи і роботу ТОВ “Ресурсозбереження” ми написали откремо. Тож наразі мова піде про інших виробників тепла.

  КП “Вишнівськтеплоенерго” працює. Воду гріє. Керівник цього комунального підприємства наголосив, що надалі планує працювати в стабільному режимі. Ну, звісно, якщо знову на загальнодержавному рівні не буде якихось форс-мажорів. Як ми і передбачали раніше, після встановлення нової вартості природного газу і визначення Нацкомісією розмірів нових тарифів, підприємство оформило ліміти на газ. Тому котельні введено в робочий графік. До 1 липня виставляти населенню платіжки будуть по старому тарифу. За Эпизод 02_1цей час збитки від різниці вартості газу будуть на рівні приблизно півтора мільйони гривень. Ці витрати на себе бере бюджет міста. Міський голова Ілля Діков терміново скликає сесію, і ми маємо надію, що депутати знайдуть можливість прийняти це важке і витратне рішення. Звісно, чимось доведеться поступитися. Але боротьба за право надавати підігрів води на сьогодні в місті задача номер один. Розмір тарифа, що буде діяти з 1 липня ми вже надавали.

  Що стосується відключень на профілактіку. Вони будуть, оскільки для підприємства це дуже необхідні заходи в межах підготовки до зими. Але котельні будуть зупинятися, коли буде визначено джерело фінансування цих заходів – суми значні. Раніше частково вони перекривалися допомогою бюджетних коштів. На сьогодні всі кошти витрачаються на газ. Тому ймовірно, що у червні зупинки не буде.

  Інформація по будинках масиву “Акварелі”. Сьогодні ми також мали розмову з працівниками їх теплового підприємства, бачили розрахунки нового тарифу. Поки виконком не затвердить цей розмір тарифу (тобто він не стане офіційною інформацією) наводити його не будемо. Але по кишені він вдарить. Дуже. IMAG4369Хлопцям з “Акварелей” сьогодні вкрай важко. Різниця у вартості газу душить їх з неймовірною силою. До того ж, на відміну від комунального підприємства, їм, як комерційній структурі, практично неможливо разраховувати на допомогу з міського бюджету. Та й на ту майже міфічну компенсацію вартості газу з державного бюджету вони також наврядчи можуть розраховувати, оскільки не є ліцензіатами державної комісії. Тому поки працюють. Але в режимі збитків, без джерела компенсації, їм буде дуже важко виживати. А встановити їм новий розмір тарифу виконком зможе лише з 1 липня. Такі справи.

Цей запис був опублікований в Експерт ЖКХ та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *