Що відбувається з гарячою водою? Будемо відвертими!

25883885Головне питання сьогоднішнього дня – коли буде гаряча вода? Хто винен? Відповідь народу – винен уряд! За хаос у комунальній сфері пряму відповідальність мають нести наші «керівники», які вже два роки не можуть поділити десяток крісел. На жаль, у нашій країні звикли балаканиною про візи, європейський рай і тому подібне прикривати реальні проблеми.

Чому немає гарячої води? Бо ціна природного газу безбожно велика! Аби підігріти воду, треба отримати право користуватися певною (і заздалегідь проплаченою) кількістю природного газу. А з чого проплачувати? Багато з нас осилить сплачувати по 70-80 гривень за куб води, коли і на їжу вже не вистачає? Та ще й крім того, державні структури перевели на себе право визначати розмір тарифу. І це беззаперечний факт. А коли бачать невдоволенню людей, кажуть, що місцеві влади винні! В чому? Без дозволу держави жодної краплин газу монополісти з облгазів не дозволять отримати. Немає лімітів – робіть, що хочете. Але без газу.

Ось і новий розрахунок тарифу! Але вводити його в дію можна з 1 липня. А до цієї cr_699362936580914718963дати що робити? А що хочете! І це відповідь мудрих державних мужів? Нам кажуть – заощаджуйте і шукайте альтернативу блакитному паливу. Ну, економити можна до певної межі. Не можна однією рибиною нагодувати цілу роту солдат. Альтернатива? Гаразд! У Вишневому ще рік тому почали цим займатися. Встановили котел на дерев’яній щепі, яким в принципі можна влітку гріти воду. Чудово! Підтримайте! Наші тепловики надали розрахунки – дайте затверджений тариф для альтернативного котла! Що маємо? А нічого! Вже рік та міфічна державна комісія з довгою назвою не може видати довгоочікуваний папірець.

Днями національна комісія порадила українцям «боротися» за старі тарифи на опалення та підігрів води, адже ще місяць триватимуть обговорення нового тарифу… І начебто кожен громадянин нашої держави має право висловити свою думку з цього приводу. Хвилинку, шановні! НКРЕіКП САМА запропонувала підвищити тарифи і надала розрахунки, а тепер вони ж радять голосувати за зниження тарифів!
Хто з вас проголосує за підвищення? Ніхто! Виходить, тариф мають залишити на тому ж рівні. Але так, звичайно ж, не буде!

105704Тому однією рукою нам пишуть красиві статті про альтернативу, а другою рукою душать за горло. Є відчуття, що можновладці бояться, що коли на містах почнуть працювати без їхнього зашморгу, якісь копійки попливуть мимо прожерливих ротів. Керівники міста бігають по кабінетах. Жителі вимагають і проклинають. А вода не гріється. У нас хороші керівники міста і вміють вирішувати питання. Будемо вірити, що і зараз розрублять цей зашморг.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *