До Дня Європи у Києві відбудеться марафон

maraphon-wizz-air22215 травня 2016 року у програмі святкування Дня Європи KYIV EURO MARATHON збере в столиці любителів бігу та професійних спортсменів з усього світу. Про захід повідомляє прес-служба НСК «Олімпійський».

Спортивна подія міжнародного рівня стане ще одним кроком України до Європи. Організована вона біговим співтовариством TOP RUNNERS за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

«Забіги KYIV EURO MARATHON відбудуться у Печерському районі Києва, а старт і фініш – на головній спортивній і культурній арені країни – НСК «Олімпійський». Новачки та професіонали, серед яких учасники олімпійського руху, зірки спорту і шоу-бізнесу, представники європейських дипломатичних місій зможуть пробігти одну або кілька вподобаних дистанцій: марафон (42 км 195 м), марафонську естафету (6 км + 12 км + 6 км + 12 км + 6 км 195 м), 12 км, 6 км, благодійну гонку на 1 милю або шкільну естафету», – йдеться у повідомленні.

Забіг на 12 км стане тренувальним в тому числі і для учасників Олімпіади в Ріо-де-46Жанейро. Крім того, зібрані завдяки благодійному пробігу кошти будуть спрямовані на підтримку програми «Кисень ua» для забезпечення інгаляторами і пульсоксиметрами хворих людей та обладнання сенсорними розвиваючими іграшками безкоштовної студії соціалізації дітей з аутизмом.

Додамо, що в ході підготовки до змагань щосуботи професійні тренери TOP RUNNERS проводять відкриті безкоштовні тренування для бігунів на НСК «Олімпійський».

Цей запис був опублікований в Проводимо вихідні весело та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *