От і казочці кінець, а хто слухав – молодець!

1Після чергового різкого підвищення комунальних тарифів і зростання цін на всі види товарів і послуг держава продовжує гратися з нами, заманюючи все більшу кількість людей в тенета субсидій. Що більше схоже на покількісну перевірку наших кишень. Чому?

Зміни, передбачені постановою КМУ від 27.04.2016 р №317, яка набрала чинності 30 квітня, стосуються всіх норм і коефіцієнтів для індивідуального опалення газом при призначенні пільг і субсидій. Зокрема:

1. Зменшено соціальні норми споживання газу для приготування їжі і підігріву води — нові норми встановлені такі ж, як для оплати спожитого газу споживачами без лічильників.

2. Зменшено соціальний норматив (норму використання природного газу) для індивідуального опалення з 7 до 5,5 куб.м на 1 кв. м опалювальної площі на місяць (в опалювальний період).

3. Переглянуті коригувальні коефіцієнти для опалення — для споживачів багатоповерхівок (5 і більше поверхів) встановлені такі ж коефіцієнти, як і для 3-4-поверхових будівель (для жителів 1-4-поверхових будинків коефіцієнти не змінилися).

Постановою КМУ від 27.04.2016 р №319, яка також набрала чинності 30 квітня, передбачено зміни щодо призначення та надання субсидій і щодо визначення сукупного доходу при наданні пільг: громадянам, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і звертаються за субсидією, пільги на період отримання субсидії не нараховуватимуться.

Щодо невикористаних за опалювальний сезон сум субсидії Кабмін вирішив, що частина невикористаної суми — в еквіваленті вартості 100 куб. м природного газу (у разі використання енергоресурсу для індивідуального опалення) зараховувати в рахунок оплати 84_mainпослуг, в тому числі обов’язкової частини платежу домогосподарств, на наступні розрахункові періоди. Решту невикористані субсидії — повернути в держбюджет (отак вам!).

Щодо обчислення сукупного доходу. Якщо субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається в I кварталі року, він визначається за перші три квартали минулого року, в інших випадках — за попередній календарний рік.

За зміни визначення сукупного доходу враховується допомога по безробіттю та інші виплати, що сплачуються фондами соціального страхування. Це стосується і безробітних, студентів та працездатних осіб з доходами нижче прожиткового мінімуму. Крім державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і внутрішньо переміщеним особам.

Дитячим будинкам сімейного типу субсидія буде призначатися за рішенням комісії з урахуванням кількості дітей, які фактично проживають в будинку (діти можуть бути не зареєстровані).

При цьому врахуйте: завдяки нещодавно внесеним змінам до Закону «Про банки і банківську діяльність», Мінфін отримав право отримувати інформацію, що раніше належала до банківської таємниці. Перевіряти відомості, відображені в деклараціях, держава буде завдяки інформаційній базі, де зібрано дані по деклараціям одержувачів субсидій плюс відомості з ДФС, Пенсійного фонду, фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів. І запевнення про те, що штрафів за неточності у деклараціях про доходи — не більше, ніж байки: чимало українців уже отримали повідомлення про штрафи після перевірки і виявлення e4397d425b_150793невідповідності. А за словами деяких чиновників, можливо, надалі штрафів і не буде — з такими розбиратимуться за допомогою кримінальних впроваджень…

На перший погляд, жалітися нема на кого: будь чесним — й держава не схопить тебе за руку. Але держава сама безсоромно махлює. Хоча б таки у питанні тарифів, нарахування яких є непрозорим і позбавленим будь-якої логіки. Це лише в Україні той, хто споживає більше послуг, платить за них за збільшеним тарифом. В Європі ж діє принцип оптових цін: чим більше ти забираєш собі електроенергії чи газу, тим на суттєвішу знижку можеш розраховувати.

Між тим Мінфін «відсікає» й тих, хто, скажімо, витратив кошти на медичні маніпуляції. Крім випадків прямої загрози життю. Чи можна розраховувати на субсидію, якщо було проведено офтальмологічну операцію, яка рятує не від смерті, а від сліпоти? Ні. Особливо, коли одноразова сума, витрачена на неї, перевищує 50 тис. грн. Навіть коли на неї «склався» увесь білий світ. Адже це та гранична межа, котру не дозволено перетинати одержувачу субсидії.

Якщо чесно, на тлі того, що нині відбувається, сумнівно, що кількість «субсидіатнів» збільшиться. Але… Комусь відмовлять лише тому, що місяць-два затримали й не виплатили заробітну плату (якби таких керівників дійсно карали за законом, люди б не мітингували, не перекривали траси й не голодували) — один прострочений платіж, і ви — без субсидії.

Якщо ж до купи скласти «підвищені» соцстандарти (мінімальні зарплата — 1 тис. 450 грн, пенсія — 1 тис. 130 грн., прожитковий мінімум: для дітей віком до 6 років — 1 тис. 228 грн, для дітей віком від 6 до 18 років — 1 тис. 531 грн, для осіб, які втратили працездатність — 1 тис. 130 грн.), до яких «прив’язані», мов бичок до тину, нарахування субсидій і «кастровані» норми споживання комунальних послуг, борги держави комунальним підприємствам за отримувачів субсидій (за даними Держстату це 14,5 млрд. грн.) висновок напрошується сам: все робиться для того, аби субсидії отримувало якомога менше людей.

Звісно, спробувати подати документи можна. Не дивлячись на довжелезні черги та знервованих працівниць управління соцзахисту. Але чи не витратимо ми даремно час і власні нерви…?

Наталка КУЦАК

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

One Response to От і казочці кінець, а хто слухав – молодець!

  1. Алексей says:

    Короче, повсюду зрада

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *