Мешканці Київщини платитимуть за гарячу воду втричі дорожче, аніж у столиці

1440872Не встигли ми з вами оговтатися від різкого подорожчання ціни на газ, як можновладці «порадували» черговою новиною: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, оприлюднила нові тарифи на гарячу воду і опалення. У кожної компанії вони зростуть по-різному все залежить від того, яке паливо там використовують для виробництва тепла: газ чи вугілля.

Так, у столиці клієнти «Єврореконструкціі» за куб гарячої води сплачуватимуть 68 грн., клієнти «Київенерго» — 78. А ось опалення тут зросте більш, ніж удвічі: замість 657 грн. за 1 гігакалорію буде 1345.

Та все ж, за оприлюдненими даними, найдорожчою вода буде на Київщині: споживачі «Васильківтепломережі» за куб платитимуть 94 гривні, а у Вишневому тариф на послугу гарячого водопостачання з липня зросте майже вдвічі — до 70,82 — 76,69 грн/куб.м. (залежно від наявності рушникосушки, з ПДВ).

Попеедньо пораховано і сплату за гарячу воду тим, у кого немає лічильників (обсяг спожитої гарячої води визначають із розрахунку 105 л на день на одну людину або 3,15 кубометра): замість по 129 грн. за одну людину на місяць після підвищення тарифів сплачуватимуть до 277 грн.

Прогнозоване ж підвищення тарифів на тепло — у межах 75-90%. Або ж, згідно попередньої постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, тарифи для КП «Вишнівськтеплоенерго» зростуть: на послугу з централізованого опалення з будинковими приладами обліку — до 1311,94 грн. за 1 Гкал, що не мають таких лічильників — 32,33грн за 1кв.м на місяць.pr-tar

Таке підвищення вступає в силу з 1 липня.

А поки що їх оприлюднили на сайті попередньо тарифи остаточно не затверджені, процес обговорення триватиме ще місяць.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

One Response to Мешканці Київщини платитимуть за гарячу воду втричі дорожче, аніж у столиці

  1. Алексей says:

    А де втричі?
    94 / 68 = 1,4 раза.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *