Кіоск-перекотиполе

6IxOIaJZFVUНещодавно у нас був матеріал про те, що почалися роботи у малопомітному МАФі, який буквально «виріс» на землях Софіївської Борщагівки, проте безпосередньо на кордоні з Вишневим. Просто навпроти вікон жителів будинків 15-15-а, -б по вулиці Машинобудівників.

Таке сусідство обурило вішнівчан, і перед дверима кіоску виникли бетонні панелі IMAG0226для блокування ремонтних робіт. Господарі МАФу зрозуміли, що жителі Вишневого не поступляться і їм довелося пересунути горе-будку в інше місце. Відтягли метрів на 100 до незрозумілого шлагбауму між «Софією» і Вишневим.

uEoWM24KWd0Начеб-то від будинків подалі. Але просто біля сміттєвого майданчика, та ще й з
видом на Церкву. Місце знову ж таки не найкраще, тож не може залишити вішнівчан без реакції. Ми вважаємо, що поки ці горе-любителі пива не відтягнуть свій непотріб кудись вглиб «Софії», бетонні блоки будуть пересуватися слідом за ним. Тим паче, якщо вони хочуть продавати пиво, нехай це роблять під вікнами жителів сусіднього села (керівництво якого, до речі, й дало дозвіл на розміщення МАФу), а не там, де ходять вишнівчани. У Вишневому і своїх барів вистачає.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *