Поминальні дні – завершення Великоднього тижня

A8st7ieBFLMТрадиційно, наступні вихідні після Великодня відзначаються ритуалом поминання померлих рідних. Люди приходять на могилки до своїх померлих родичів, згадують їх, кладуть квіти та солодощі. А напередодні поминальних днів всі прибирають кладовище від минулорічного сміття.

BP0-FXevVooАктивно готуються вишнівські комунальники, на балансі яких знаходиться міське кладовище. Керівник ритуальної дільниці КП “УМГ” Андрій Юнчиц розповів, що як і завжди, підготовка відбувається дуже ретельно. Зрозуміло, що у неділю, 8 травня, на цвинтарі буде мало не все місто. Тому кладовище взято під цілодобову охорону бійцями “Дельти”.

Вже було чотири затримання вандалів. Проведено тестування мереж енергопостачання, чітко працює система подачі води. Пересипано доріжки. Щодня проходить прибирання та вивезення сміття. Кожен день перед поминальною неділею до кладовища приходять сотні вишнівчан, аби прибрати могилки і навести лад біля своїх близьких. TFdGmI4FEHQТому щодня 5 машин змушені вивозити сміття на звалище. На поминальний день будуть встановлені додаткові сміттєві контейнери і біотуалети. Виконком надав дозвіл на торгівлю ритуальними предметами.

Комунальники звернулися через нас до містян з проханням зносити торішне сміття та вироби до сміттєвих майданчиків, а не викидати за огорожу. Всі розуміють, наскільки поминальні заходи делікатний і нервовий момент у житті мешканців, і тому все робиться для того, щоб поминки відбулися спокійно, з повагою до живих і з ще більшою повагою до померлих

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *