Відкриття нового фонтану у центрі Вишневого

Эпизод 01_19 30 квітня, напередодні Великодніх свят у Вишневому урочисто відкрили фонтан зі скульптурою. На заході зібралося близько сотні вишнівчан, які з нетепіння чекали на дану подію.

 Діти, молодь та дорослі – майже ніхто не залишився байдужим. Урочисто відкривали фонтан заступники міського голови Ярослав Варшавець та Георгій Майсурадзе. Завітали на свято й депутати Вишневої міської ради, які також сприяли будівництву. Не обійшлося і без комунальників – Сергій Великий, який започаткував будівництво фонтану, директор КП “УМГ” Віктор Гаращук, який довів проект до логічного завершення. Не оминув увагою відкриття і скульптор, творіння якого прикрашає постамент фонтану. Эпизод 01Довершенням феєричного явища став виступ вишнівського Театру на ходулях, який вражає своєю майстерністю глядачів по всій Україні.

 Ще вчора ввечері фонтан запустили на пробну демонстрацію зі світловим шоу. За лічені хвилини навколо нового архітектурного створіння зібралися вишнівчани. Особливо припав до вподоби новий фонтан малечі: “Ми ще вчора з сином підходили сюди, Андрійку дуже сподобалося різнокольорове світло. Я у захваті, що у нашому місті тепер є таке чудове місце”, – ділиться враженнями Олена. Безумовно, пам’ятка привернула увагу молоді – школярі ще вчора почали кидати у воду копійки та загадумати бажання. “Чудове місце для побачень. Ввечері, коли воду осяюють лише підводні ліхтарі, створюється романтична атмосфера. Я обов’язково запрошу “на побачення біля фонтану” свою дівчину”, – ділиться планами молодий вишнівчанин.

 Тепер, завдяки стараннями та креативу місцевих очільників та жителів, до Вишневого приїжджатимуть мешканці навколишніх населених пунктів, аби помилуватися красою фонтану. Не дарма в одному з коментарів у Facebook, користувачі зазначели, що вишнівський фонтан затьмарив вінницький.
                                                                                                  

Анна ЛАПЕНКОВА

fontan

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *