Громадський туалет відкривається

kfJD8SfYBEM Нарешті вирішено питання відкриття нового громадського туалету, який розташувався позаду Приватбанку по вул. Жовтневій. Збудований він був ще взимку. Але певний тривалий час проводилося оформлення необхідної документації на введення обєкту в експлуатацію. Нарешті Державний акт підписано. Туалет, до речі, сучасний, комфортабельний та дуже зручний. Там встановлено сучасну добротну сантехніку. Передбачені можливості для користування людям з обмеженними можливостями. Приміщення туалету передається на баланс міським комунальникам для обслуговування та організації роботи з надання послуг населенню міста.

 На запитання, що буде на другому поверсі повідомляємо наступне. На другому поверсі будуть технічні приміщення для обслуговуючого персоналу (прибиральниці, касири, сантехнік). При проведенні міських заходів з залученням виступаючих в центрі міста, другий поверх передбачається для використання у якості місця перевдягання та розташування учасників виступів.

  27 квітня на засіданні виконкому затверджено розцінки за користування туалетом відвідувачами. Тариф складе 2 грн. з людини. Відкриття туалету очікується на перші дні травня. Але спочатку відкриття туалет буде працювати безкоштовно, так би мовити в тестовому режимі.

xpQAncmQCBg    52XKIctmLis ZAVpoKEChtkUdRc5HA4JPQsd_-5fnY6NwR58p10kkvPI2R25uXKA_Io

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *