Спортивний майданчик на прохання мешканців

1Ще восени минулого року вирішувалося питання встановлення дитячого спортивного комплексу для мешканців будинків №47-51 по вул. Жовтневій. Після консультацій з мешканцями, тодішній депутат міської ради від цього округу Віктор Шевчук включив в план розвитку міста саме спортивний комплекс. Але попередня ідея полягала в тому, що буде встановлено типовий майданчик з дитячими тренажерами.

Такі вже є у нашому місті. Наприклад, біля будинків № 11-13 по вул. Жовтневій. Але у мешканців будинків, особливо у батьків дітей цього будинку, виникли суперечності, який саме тип майданчика встановлювати. Було дві основні пропозиції: тренажерний майданчик та ігровий комплекс.  Обмін думками зайняв певний час і більшість мешканців все ж таки прийняли рішення на користь ігрового майданчика. А замовлений тренажерний комплекс встановили у сусідів – біля будинку № 1-а по 2вул. Машинобудівників. Одним з основних активістів здорового дозвілля дітей був Віктор Гаращук. І ось тепер. коли він став керівником КП «УМГ», безпосередньо виконує свою пропозицію і вимогу своїх сусідів. Будівництво розпочалося. Це буде універсальний майданчик розміром приблизно 25х12 м. Він буде мати штучне покриття “під траву” та дасть можливість малечі грати у футбол, волейбол і баскетбол. Відповідно будуть і атрибути цих видів спорту – ворота, кільця для баскетбольних корзин і штанги для волейбольної сітки.

Цієї суботи відбулися чергові збори мешканців з обговорення даного майданчика, і спільно з керівником КП «УМГ» Віктором Гаращуком та жителями вирішувалося, де зробити вхід до майданчика. Тож, порадіємо за наших дітей. Здоровий спосіб життя дає надію на добре майбутнє.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , . Закладка на посилання.

3 Відповідь на Спортивний майданчик на прохання мешканців

  1. Мирослава says:

    Добрий день. Хотілось бі дізнатись чи можливо проводити збірні ігри на площадці не тільки мешканцям цих будинків. Бо є багато бажаючих займатися спортом, але у Вишневому немає відкритих спортивних майданчиків з волейбольною площадкою. Дякую за інформацію.

  2. Вера says:

    Майданчик закрыт на ключ. Пришли с детьми и мячом – закрыто.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *