Всі на прибирання!

IMAG4567 23 квітня, напередодні Великодня, у Вишневому відбувся загальноміський суботник. Всі бажаючі могли долучитися до прибирання та зробити улюблене подвір’я ще чистішим.

  Колективи міських установ традиційно прибирали закинуті території, працівники дошкільних навчальних закладів наводили лад на дитячих майданчиках. А мешканці прикрашали власні подвір’я. Жінки висаджували квіти, чоловіки лагодили лавки та гірки. Навіть дітвора намагалася допомагати дорослим. «Це наш двір, де граються наші діти, і ми хочемо, аби він був привабливим. Звичайно, комунальні служби прибирають, дещо ремонтують, але вони скрізь не IMAG4601встигають. Тому на допомогу йдемо ми», – говорять мешканці однієї з багатоповерхівок Вишневого.

  Варто зауважити, що гуртове прибирання зближає сусідів, допомагає налагодити відносини і краще познайомитися. «Ми з сусідами вже кілька років влаштовуємо свої суботники. Інколи вони співпадають із загальноміськими, інколи – ні. Ми висаджуємо квіти, облаштовуємо клумби, фарбуємо лавки. Зараз затишок не дуже помітний, а от влітку, коли все розквітає, немає нічого кращого, ніж посидіти у тіні дерев та поспілкуватися з друзями», – зауважує пані Світлана.

  БаIMAG4592гато прибудинкових територій вже засаджені квітами – це бабусі-пенсіонерки беруть ініціативу у власні руки. З року в рік вони піклуються про свої зелені насадження, поливають їх, висаджують нові. Та найголовніше – ніхто з перехожих (навіть славнозвісна «невихована молодь») не наважується потоптатися по клубах чи пошкодити кущі. Саме це і робить Вишневе містом духовності та добра, де за благоустроєм слідкують всі разом.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *