Звернення вишівських тепловиків до населення

Шановні друзі!

gaz-schetОстанніми днями дуже гострими стали дві проблеми. Згідно вимог постачальників газу, котельні Київської області відключено від газопостачання. Таким чином ми не можемо проводити підігрів гарячої води у міжопалювальний період і забезпечувати її постачання населенню. А всі наші споживачі звикли, що централізоване гаряче водопостачання протягом всього року є звичним видом послуг для Вишневого. Ми не маємо зрозумілого пояснення від постачальників газу таким діям.

Але керівництво міста Вишневе і комунальне підприємство «Вишнівськтеплоенерго» робить все можливе для забезпечення постачання газу хоча б на період, коли будуть завершені роботи по введенню в робочий режим котла на альтернативному твердому паливі на південній стороні міста.

На сьогодні, котельня по вул. Київській працює з використанням твердопаливного котла і, в умовах відключення газу, ми можемо проводити підігрів води в альтернативному режимі. На південній стороні, на котельні по вул. Чорновола, роботи по введенню в робочий режим твердопаливного котла йдуть в інтенсивному темпі. Але вони ще не завершені. На той час, що залишився на завершення робіт, влада міста Вишневого намагається знайти порозуміння з газовиками і отримати ліміти на газопостачання. Просимо з розумінням сприйняти цю інформацію. Особливо наше звернення стосується споживачів південної сторони міста.

Друге проблемне питання – завершення розрахунків споживачів за вже отримані послуги з теплопостачання і підігріву води. Ми маємо розрахуватися за березневі поставки природного газу, виплатити заробітну плату колективу, проводити технологічні роботи, які проводяться по завершенню опалювального сезону. Тому дуже залежні від платіжної дисципліни населення. Просимо не зволікати з оплатою березневих послуг і надати нам можливість вирішувати ті складні проблеми, що виникають на даний час. Ми завжди розуміли і поважали один одного. Сподіваємося, що цей нелегкий опалювальний період буде завершено стабільно, без зривів і ми зможемо відстоювати ваші інтереси з необхідним фінансовим ресурсом.

Сподіваємося на ваше розуміння !

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *