Паркан оновлюють. Які проблеми він приховує?

r8PTATkiuQEМешканці будинків № 17 та 17-а, інші наші читачі надіслали до нас запит прокоментувати факт відновлення паркану біля червоного будинку № 17-а, який дехто називає «долар». Отже, ми маємо наступну інформацію.

Паркан відновлюють, адже стара огорожа навколо будмайданчику практично розвалилася: вона мала жалюгідний та непривабливий вигляд. А за огорожею і справді досі існує будмайданчик. Там мали б добудовувати останню секцію будинку № 17-а по вул. Машинобудівників. Добудовувати повинно було комунальне підприємство «Вишнівськміськбуд» (ВМБ), яке було створено приблизно у 2005 році спеціально для співпраці з будівельною компанією «ІБК Місто» та перерозподілу частини коштів від прибутку з будівництва багатоквартирного будинку по вул. Машинобудівників в розвиток міської інфраструктури Крім того, відповідно до договору, саме КП «ВМБ» мало добудовувати останню секцію будинку № 17-а, а прибуток від продажу mCsmylm90MEквартир спрямувати на створення паркової зони з озером біля церкви. Та на жаль, створене КП «ВМБ» стало елементом політичної боротьби та протистояння тодішніх політичних груп в міськраді. Перший керівник «ВМБ» такий собі пан Сидоров заходився вишукувати власну вигоду від своєї керівної ролі і зайшов у глухий конфліктний кут з командою Анатолія Гошко. Потім депутатський корпус призначив директором Анатолія Сороку. Але він також не вирішив конфліктні моменти цього КП і, на жаль, передчасно та трагічно пішов з життя. Потім почалася взагалі дивна колотнеча з призначенням та зняттям директорів, і для її вирішення застосовувалися моменти судових позовів та прокурорських перевірок з керівниками цього КП. Потім були сумнозвісні події 2009 року. Таким чином, підприємство, яке б мало проводити будівельні роботи в місті в інтересах Вишневого і акумулювати кошти для масштабних проектів благоустрою, так і не змогло запрацювати. А на згадку по собі залишило будмайданчик із зеленим парканом і півсотнею забитий у землю бетонних сваїв для останньої секції будинку, zVEyBp-rllIнеоформленою трансформаторною підстанцією та купою проблем і боргів. Сумна та повчальна історія.

Нещодавно на сесії міської ради було прийнято рішення про передачу цієї ділянки в розпорядження  КП «Управління розвитку території». Вірогідно, з попередньою структурою – КП «ВМБ» знайшли порозуміння і будівельний проект буде продовжувати нова міська команда.

Театр розпочинається з вішалки, а будівництво – з паркану. Будемо сподіватися, що нове КП, не тільки відновить паркан, а й відновить добудову останньої секції. А крім того візьме на себе красивий проект створення за стадіоном привабливої і затишної паркової зони з імовірним декоративним озером. Подивимося.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *