Хлопчик з птахою знову на місці

ZwC_ts_xopM«Хлопчик з птахою», або як його називають вишнівчани – «Бетмен» нарешті повернувся на своє звичне місце. Проте тепер скульптура прикрашатиме новенький фонтан у центрі міста.

Минулого року, поки реконструкція паркової зони та облаштування стадіону було у розпалі, фігуру довелося демонтувати. Коли її завезли на склад комунгоспу, з’ясувалося, що «Хлопчик з птахою» майже відслужив своє – метал поржавів, ще трохи і символ Вишневого впав би комусь на голову. Проте, враховуючи його популярність, було прийнято рішення створити копію скульптури і все-ж-таки
знайти для неї місце у парку. «До нас почали звертатися вишнівачани з проханням повернути «хлопчика» – настільки він полюбився мешканцям нашого міста. Ми довго думали куди ж його поставити, проте зрозуміли, що найкраще встановити його на фонтан – і місце знаходження скульптура не змінить, і паркову зону a-i9tBBqdGgприкрашатиме», – розповідає директор КП «УМГ» Віктор Гаращук.

І вже сьогодні, 20 квітня, «Бетмена» встановили на фонтані. Вишнівчани, які проходили повз, здивовано озиралися – більшість з них вже й не сподівалися побачити скульптуру знову: «Це круто, що «Бетмена» повертають. Раніше це був основний орієнтир для зустрічей. Кажеш «біля Бетмена», і всі розуміють де це», – говорить Микола.

В бетонному постаменті зранку робітники зробили додатковий отвір для хлопчика, щоб туди вставити металевий штир, на якому закріплено фігуру. Треба відзначити, що встановлений хлопчик – це нова фігура, хоча і є точною копією попередника. Виготовлена вона на одному з міських підприємств за кошти міського бюджету. Фігура відлита з бронзи і важить приблизно 170 кг. Поки що вона буде знаходитися в захисній плівці, яку знімуть під час святкового відкриття фонтану.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *