Звернення комунальників до вишнівчан

гербШановні жителі міста Вишневе!

Останнім часом багато розмов і недостовірних чуток точиться навколо Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», що має вступити в дію з 1 липня 2016 року.

Керівництво міських комунальних підприємств та виконкому міської ради уважно вивчають положення Закону та розробляють схему виконання цього документу таким чином, аби зберегти якісний рівень надання послуг з обслуговування житлового фонду, забезпечити безперебійну роботу структур комунального господарства, відповідальних за системи життєзабезпечення .

У місті створена ефективна та професійна система обслуговування житлового фонду. Надійно працює аварійна служба, обслуговування ліфтів, єдиний розрахунковий центр тощо. Всі необхідні підрозділи для якісного обслуговування житлового фонду підпорядковані громаді міста Вишневе.

Звертаємо увагу мешканців міста, що положення вищезгаданого Закону не передбачають руйнування ефективно працюючих механізмів. Кожен мешканець міста, кожен власник квартир в багатоквартирному фонді може добровільно та обґрунтовано приймати рішення щодо вступу до об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), визначення форми обслуговування будинків та вибір обслуговуючих структур на власний продуманий розсуд.

В місті Вишневе не буде примусового вибору на користь переведення будинків на той чи інший варіант обслуговування чи визначення форми власності на будинки. Міська влада забезпечить безумовне виконання Законів України, рішень громади та мешканців житлових будинків і створить умови для функціонування комунальної сфери в найбільш якісному режимі.

КП « Управління міським господарством»

Виконком міської ради

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *