Діти за чистоту довкілля


1PDREA1QL9Q
Весна – гаряча пора санітарно-прибиральних робіт та благоустрою. Жителі Вишневого активно працюють у дворах, приводять в порядок прибудинкові території. Комунальники вже планують проведення суботників.

Всі ми пишаємося нашим містом і робимо все можливе, аби воно ставало чистішим і красивішим з кожним днем. Очевидно, що силами одних тільки комунальних служб навести еколого-санітарний порядок на території Вишневого неможливо. Тож, на допомогу поспішають найменші жителі міста. З самого ранку 12 квітня вихованці ДНЗ «Росинка» з плакатами та листівками ходять вулицями Вишневого і закликають дорослих не смітити. Вже не вперше активні дошкільнята приєднуються до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом», адже сміття на вулиці – спільна проблема, яку не вирішать ні штрафи, ні покарання. Це недолік виховання та наш менталітет: «Все одно двірники прибирають, нехай валяється». От тільки є 7p1g5-grPFIпроблема: чим більше людина розвивається і винаходить нові предмети побуту та пристрої для полегшення життя, тим більше сміття з’являється. І на що перетворяться вулиці міста, скажімо, років через 5-10?

В наші дні кожен прагне до чистоти і комфорту, а неприбрані вулиці, звалища з побутових відходів негативно позначаються на нашому враження про навколишній світ. Останні психологічні дослідження показали, що сміття на вулицях міста, недоглянуті парки і сквери погано впливає на психічний стан людини і призводить до депресії. Це вже не кажучи про велику небезпеку побутових і харчових відходів для здоров’я людей і тварин.

Все це розуміють і наші маленькі вишнівчани. Діти підходили до vKFWDqfDjLAперехожих і розповідали про важливість збереження чистоти навколишнього середовища, про те, що неможна викидати пусті пляшки та папірці на вулиці, адже вулиці рідного міста – це наша домівка, де будуть рости наші діти, і тільки від нас залежить – будуть вони гратися у квітучих парках чи у купах відходів.

Давайте всі разом проявимо повагу і любов до рідного міста: наведемо лад у дворах, посадимо квіти, не смітитимемо на вулицях та робитимемо зауваження тим, хто й досі поводить себе, як свиня. Дбати про чистоту і порядок в кожному дворі, на кожній вулиці Вишневого ми повинні щодня. Від зусиль всіх вишнівчан разом і кожного окремо залежить, як буде виглядати наше улюблене місто!

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *