Ремонт вулиці Залізнична. Проблеми та компроміси

железнодорожная1Ми отримали декілька запитань щодо проведення другого етапу капітального ремонту вулиці Залізнична від Зеленої до газової контори. У ваших зверненнях ви запитуєте, чому виникли заперечення окремих мешканців щодо розробленого варіанту ремонту. На останній сесії міської ради також було звернення від групи громадян щодо безпеки обраної схеми ремонту. Отже, в чому тут проблема?

Якщо бути послідовним, проблема виникає внаслідок наявності так званої дев’ятої колії. Нагадаємо, що у 1986 році, для проведення організованої евакуації дітей на железнодорожная2відпочинок подалі від кошмару радіації, у Вишневому вздовж вулиці Залізничної змонтували додаткову колію, на яку подавали вагони, і в які саджали дітлахів практично із салонів автобусів. Все працювало, як годинник. Але після виконання своєї тимчасової функції, залізничники цю колію не демонтували, а залюбки використовували для відстою потягів. І всі вимоги влади міста прибрати її твердо ігнорувалися. Отже, ця колія існує.

Тепер, коли виконуються роботи з капітального ремонту Залізничної, деякі мешканці висловили занепокоєння, що тротуар формується саме з боку колії, практично впритул до неї. Це погано? Так. Це не відповідає нормам? Так. Але інша норма наголошує, що від осі найближчої колії, до краю полотна дороги відстань має бути не менше 1,5 метри. Якщо це витримувати, дорога має іншим краєм підпирати паркани приватних будинків. І жителі їх також проти цього. Навіщо їм машини практичну у двір?! Тож виникла складна ситуація. Для її вирішення, начальник КП «УМГ» Віктор Гаращук провів низку перемовин з жителями будинків по вулиці, виконавцями підрядних робіт, спеціалістами. І був прийнятий найбільш компромісний варіант: біля дороги буде два тротуари з кожного краю. Шириною близько 1 железнодорожная3метра кожний. Тротуар, зі сторони залізниці, відокремлять захисною полосою металу, як і при виконання робіт від вул. Святошинської (1 етап). Для прокладання тротуару з боку приватних будинків, заважають ще стовпи освітлення. З цієї причини також було важко планувати основний тротуар з тієї сторони. Один зі стовпів біля мосту доведеться прибрати, адже він потрапляє просто на середину тротуару. З енергетиками питання вже узгоджено.

Ось така інформація. Маємо надію, що вона не викликатиме негативну реакцію. Головне, щоб дорогу швидше зробили.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *