Свято демократії. Чергове. Цікаве

H8H4C7HvAOAСьогодні, 31 березня , розпочала свою роботу чергова сесія депутатів міської ради. З ранку, незважаючи на мілкий теплий дощ, наші обранці, свіжі і святкові, дружно підтяглися до актової зали виконкому. На повістці денній 17 основних питань і декілька десятків земельних. Особливістю цієї сесії, яка відрізняє її від всіх попередніх, є норма обов’язкового голосування відкрито і поіменно з кожного питання порядку денного.

Звісно, зала не обладнана чарівними кнопочками для електронного голосування. Тому депутати, враховуючи необхідність затвердження Регламенту Вишневої міської ради VII скликання, голосують публічно, кожний надаючи свою відповідь на голосування з кожного питання вголос.

Вже за звичним сценарієм, почалася сесія легкою штовханиною між деякими присутніми, які бажали прикрасити сесійну залу власноруч виробленими плакатами, та охороною. Це вже звичний атрибут останніх сесійних дійств, тому широкої зацікавленості не викликала.

Перед початком засідання, секретар міської ради Сергій Пишний проінформував присутніх про рішення політичного осередку ВО «Свобода» про u2UFRof5c4oпризначення нового депутата, замість передчасно і трагічно померлого депутата Сергія Шиша.

Серед питань, які викликали підвищену цікавість, звертаємо увагу на наступні:

  • «Про затвердження змін №1 до Статуту Комунального підприємства Центр державної реєстрації Вишневої міської ради Києво-Святошинського району»
  • «Про створення структурного підрозділу Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Вишневої міської ради»
  • «Про створення відділу реєстрації та знаття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб та формування і ведення реєстру територіальної громади Виконавчого комітету Вишневої міської ради».

Ці рішння зможуть суттєво полегшити жителям міста можливості вирішувати адміністративні питання. Рішення, прийняті у відповідності до адміністративної реформи країни, дуже правильні і вже наболілі.

Є питання, які регламентують Програми регулювання та розвитку земельних відносин на території міста. Збудоване футбольне поле має перейти під управління та на балансове обслуговування КП «Спортивний клуб «Вишневе». Також формується єдиний замовник робіт з будівництва та реконструкції міських об’єктів у вигляді Комунального підприємства «Головне jwyUdt-Uhxcуправління комунального господарства Вишневої міської ради Києво-Святошинського району».

Обов’язковою програмою сесійного дня є звичні виступи Вадима Миколайовича Люльки. Вже звичними суб’єктами політичних наступів пана Люльки є головлікар та голова земельної комісії.

І на останок сесії, її родзинка, земельні питання.

Ту, серед великої кількості поточних питань власників земельних ділянок у вигляді фізичних та юридичних осіб, привертає на себе увагу питання надання дозволу ОСББ Південного масиву на розробку проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельних ділянок багатоквартирних житлових будинків за адресою м. Вишневе. вул. Святоюріївська, 22-32, орієнтовною площею 3,0 Га.

Багато земельних питань відносяться до діяльності КП «Управління розвитку територій». Та відношення до них членів профільної депутатської комісії досить негативне. Деякі питання комісія спрямувала на доопрацювання, тому вони будуть перенесені на наступні сесійні засідання. Отже, свято демократії триває і ми бажаємо нашим обранцям плідної роботи.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *