Книжковий намет: чи місце йому біля дитячої поліклініки?

IMAG0109Вже багато років у центрі Вишневого, на вулиці Жовтневій, знаходиться намет з продажу книг «Книга у кожен дім». Безумовно, ідея розповсюдження літератури чудова. Та й з економічної точки зору дуже вигідне місце: центр, постійно ходять люди – хтось да й купить книгу…

Але поки паркова зона та дитяча поліклініка знаходилася у процесі реконструкції, палатка нікому не заважала. Та зараз, коли біля новобудови стрімко збільшився потік людей, сотні мам з візочками щодня привозять дітей на IMAG0105огляд, а у парку гуляють молоді родини й пенсіонери, «Доступна книга» почала заважати. Ще й розташований намет фактично на парковці поліклініки. Тож, небайдужі мешканці почали звертатися до виконкому міської ради з проханням прибрати палатку чи хоча б знайти для неї інше місце. «Ми щодня прогулюємося тут з дитиною, і можу сказати, що магазин дійсно заважає. Особливо після дощу, коли на дорозі величезна калюжа, а об’їхати можна лише по проїжджій частині, адже з іншого боку весь вільний простір займає намет», – нарікає пані Наталія. У проході між будівлею дитячої поліклініки та «Книгою у кожен дім» також часто виникають затори: матусі з колясками не можуть розминутися.

IMAG0111Даною проблемою переймаються і пенсіонери. Зокрема, на зустрічі Ради ветеранів Юрій Табаков озвучив прохання посприяти у вирішенні питання. Звернулися активісти і до заступника міського голови із соціальних питань Георгія Майсурадзе. Тож наразі шукаються шляхи вирішення питання. Виписати ордер на демонтаж – взагалі не проблема. Проте, у міській хочуть вирішити питання мирно. Чудовою альтернативою, яка задовольнить всіх, може стати пошук нового місця для намету.

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *