Перша Вишнівська ліга гумору: як це було

1Вишнівська молодь талановита і вигадлива. Саме тому напередодні Міжнародного дня гумору молодіжний центр FROODOM за підтримки КЗ «Палац культури та мистецтв» організував фестиваль «Вишнівська ліга гумору». Спробувати свої сили вирішили учні всіх вишнівських шкіл, а суддями були відомі діячі шоубізу.

«На всю Україну відоме шоу «Ліга сміху» 95 кварталу, а чим Вишневе гірше? У нас вже давно виникла ідея провести 7гумористичний концерт. Це дасть можливість молоді розкрити свої таланти та добре посміятися», – зауважив в.о. директора КЗ «Палац культури та мистецтв» Олександр Шадров. Організатори постаралися на славу: у журі був керівник студії «МАМАХОХОТАЛА» Роман Грищук, актриса студії «МАМАХОХОТАЛА» Анна Гресь, а також в.о. директора КЗ «Палац культури та мистецтв» Олександр Шадров та депутат Вишневої міської ради Павло Бойко.

2Кращі гумористи шкіл змагалися за звання чемпіону Вишнівської ліги гумору. Цікавий приз чекав і найактивнішу команду підтримки – візит 16-17 квітня на зйомку програми «МАМАХОХОТАЛА».

Після першої частини конкурсу у журі вже з’явилися фаворити: команди Вишнівської ЗОШ №3 «ОК» та ЗОШ №4 набрали максимальну кількість балів. У фінальному заліку перемогу отримала вихованці Вишнівської ЗОШ №4. Всі команди отримали почесні грамоти та піцу від однієї з вишнівських піцерій, а 11переможцям дістався багатофункціональний принтер. Редакція порталу «Моє Вишневе» вітає найвинахідливіших школярів та бажає не зупинятися на досягнутому.

Фестиваль «Вишнівська ліга гумора» планують проводити щороку, тож у бажаючих є час підготуватися та записатися у команди. Успіхів вам!

Цей запис був опублікований в Життя міста, Хвилинка гумору та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *