Розчинна кава – шлях до аптеки

1Кава набуває все більшої популярності і стає певною культурою, стилем життя. Зранку кожного другого ми зустрічаємо зі стаканчиком еспресо, лате, макіято тощо. Проте як знайти справжню, якісну каву, як відрізнити її від підробки та ще й зекономити при цьому? Відповідь знає наш експерт, знавець кавового бізнесу пан Валерій.

Арабіка та рабуста – основні сорти кави, вони і гарантують її якість та смак. Арабіка відрізняється від рабусти м’якістю смаку та меншим вмістом кофеїну. Тому серед любителів кави саме арабіка займає перше місце. «Виробники про це знають, тому, зазвичай, роблять так – у гарний, яскравий пакет, на якому написано «арабіка» сиплють рабусту та продають як високоякісну каву», – говорить пан Валерій.

Проте це не єдина брехня кавових виробників. Зазвичай, на пакуванні 2вказують зроблена кава з одного сорту чи із суміші. Моносорт виступає, як чиста, немішана кава, суміш – продукція основана на арабіці з додаванням іншого сорту чи на рабусті. «Але коли ви читаєте на пакуванні 20 % того і 80 % того, то, на жаль, зазвичай пишуть неправду. І там більше рабусти, ніж арабіки», – говорить пан Валерій.

Аби уникнути цього експерт радить купувати невелику кількість кави та куштувати її вдома. Якщо аромат та смак вам прийшовся до душі, то це ваша кава. Також зверніть увагу на реакцію організму – у вас не повинно, як у навіженого, колотитися серце, боліти шлунок та інше. «Хочеться ще застерегти: ніколи не купуйте та не пийте розчинну каву. Це прямий шлях до лікарні. Зазвичай це гарно упаковане сміття, або (у кращому випадку) стовідсоткова рабуста», – радить кавовий експерт.

3Також він каже, що купівля розчинної кави – гроші на вітер. Розчинна кава в порівнянні з натуральною коштує дорожче та не представляє собою ніякої цінності. Ще, аби зекономити, намагайтеся купувати не імпортного виробника – Італію, Францію, Бельгію, Австрію, а нашу продукцію. Готовий імпортний продукт завжди коштуватиме дорожче, ніж привезена кавова сировина. Тож – тільки якісний український виробник.

А ось зі смаком ви можете визначитись, подивившись країну, де була вирощена кава. Наприклад, мексиканська кава відома збалансованістю смакових та ароматичних компонентів, легкою кислинкою та гарною насиченістю. Індонезійська латтерабуста – одна із найсолодших у світі, вона дуже насичена, з нотками меду та кардамону. У індійській рабусті чистий, рівний, збалансований смак. Сорти з Ефіопії відрізняються сильним, п’янким ароматом, високою щільністю та солодким смаком, який нагадує тропічні фрукти та опунцію – кактус із соковитим листям. Кенійська кава підійде не всім – вона вважається найкислішою у світі і має аромат дозрілих зелених яблук. Гватемальська кава характеризується багатим ароматом, приємною кислинкою, широким спектром особливих квіткових ноток – наприклад, маракуї, диких квітів та лісових ягід. Колумбійска кава відома своєю насиченість, середнім рівнем кислотності та ароматом свіжого вершкового масла.

Як бачимо, смаків ціла палітра і кожний є особливим та неповторним. Обраємо свій  індивідуальний смак та насолоджуємося їм щодня. Приємної кави!

Ангеліна МАЛІНОВСЬКА

Цей запис був опублікований в Все про каву та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *