Недитячі пригоди «Дельти»

дельтаЧи хотіли ви колись на деякий час об’єднатися з правоохоронцями і скрізь супроводжувати їх під час роботи? Пропонуємо приєднатися до ГФ «Спецзагін «Дельта».

19 березня близько 18 години під час патрулювання по місту бійцями ГФ «Спецзагін «Дельта» в одному із під’їздів будинку № 40 по вул. Святошинській були затримані двоє неповнолітніх 10-ти і 11-ти років, які металічним прутом збивали кути стін у під’їзді.

Мешканці будинку були обурені та розлючені на малолітніх шкідників, так як нещодавно зробили ремонт по всьому під’їзду. Співробітники ГФ «Спецзагін «Дельта» доставили дітей до приміщення підрозділу, куди викликали їх батьків та декількох мешканців будинку, які безпосередньо були свідками пошкодження стін.

При з’ясуванні обставин мешканців під’їзду, разом з батьками неповнолітніх, конфлікт було вичерпано. Відновлення пошкоджених стін відбудеться за рахунок батьків малолітніх винуватців, яким вдома дістанеться «на горіхи».

Трохи пізніше 19 березня близько 19:20 до чергової частини ГФ «Спецзагін «Дельта» надійшло повідомлення від мешканки будинку № 11 по вул. Вітянській, що у дворі її будинку на дитячому майданчику в піску лежить оголений чоловік. Одночасно з виїздом групи реагування, черговим було повідомлено «швидку» допомогу, так як температура надворі була мінусова, а чоловік лежить з оголеним торсом.

Приїздом групи реагування на місце виклику у дворі будинку на піску дійсно було виявлено чоловіка, який лежав з оголеним торсом, а його особисті речі (майка, светр, куртка) були розкидані поруч. Неозброєним оком було помітно, що чоловік перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, про що свідчила його реакція, стійкий характерний запах та недопита пляшка. Із зовнішнього вигляду (хоч і не зовсім пристойного) було видно, що він не являється безхатченком, то ж співробітники ГФ намагалися дізнатися його місце проживання. Зважаючи на стан сильного алкогольного сп’яніння, чоловік повідомив своє прізвище та ім’я, але адресу відразу згадати не зміг.

Розуміючи зайнятість та навантаження на міську швидку допомогу, було прийнято рішення доставити чоловіка до приміщення підрозділу, де він може привести себе в порядок та відігрітися, а при необхідності отримати першу медичну допомогу, але перебуваючи в автомобілі та відігрівшись за доволі короткий період, він згадав місце свого проживання та попросив завезти його додому.

Особу громадянина вже встановленого, ним виявився мешканець Вишневого. Його було доставлено до місця проживання та передано дружині, яка була не в захваті від вигляду свого чоловіка, але щиро дякувала співробітникам ГФ «Спецзагін «Дельта» за допомогу.

423 березня до спецзагону «Дельта» звернулася молода сім’я з проханням допомогти у вирішенні конфліктного питання, яке виникло у них із власницею квартири №63 по вул. Машинобудівників, 15 яку вони в неї винаймали згідно договору. Суть конфлікту полягала в тому, що власниця квартири Наталія здала їм квартиру в оренду згідно договору, отримала від молодої сім’ї кошти за три місяці на перед, але вже через місяць без відома квартирозйомників замінила замки у вхідних дверях. Кошти, які були сплачені наперед Наталія відповідно не повернула, а у квартиру поселила вже другу сім’ю. При перевірці даної інформації було встановлено, що власниця вказаної квартири таким чином ошукала вже третю родину.

Наступного дня до спецзагону «Дельта» звернулися вже нові квартиранти Наталії зі скаргою про те, що вона у їх відсутність замінила замки у вхідних дверях. Як і у попередньому випадку кошти Наталія отримала за три місяці наперед та відповідно їх не повернула.

У затриманні шахрайки Наталії допоміг брокер Олександр, через якого Наталія підшуковувала собі наступну сім’ю для чергового обману. Олександру до моменту звернення обманутих сімей нічого відомо не було, тож дізнавшись та, турбуючись про свою репутацію, допоміг із задоволенням.
Шахрайку Наталію було затримано бійцями спецзагону «Дельта» біля під’їзду свого будинку та передано працівникам поліції для прийняття рішення.

27 березня близько 23:15 в м. Вишневому по вул. Жовтневій було затримано водія, який перебував у нетверезому стані за кермом авто ГАЗ, та спричинив ДТП, пошкодивши три автомобілі, які стояли в дворі між будинками. Перевіркою встановлено, що гр. Грязнов Д.В. мешканець м. Києва якимось чином потрапив на територію, де  зберігаються автомобілі  маршрутних таксі № 716, проник до одного з них, завів та безперешкодно виїхав з території. Затриманого порушника передано працівникам поліції для прийняття рішення.

Загалом за останні два тижні бійцями спецзагону «Дельта» було здійснено 86 викликів (бійки, крадіжки, ДТП, порушення тиші, порушення благоустрою, забезпечення порядку при масових заходах та ін.)

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *