Довгоочікувані вихідні: обираємо місце відпочинку

museumsinkiev_10Нарешті робочий тиждень завершився і можна зітхнути з полегшенням. Буденні справи, втома та метушня залишилися позаду – тепер на нас чекають довгоочікувані вихідні. Як зробити їх незабутніми та зарядитися енергію на весь наступний робочий тиждень, знає «Моє Вишневе».

CIFLpTbbGXYМузей води у самому серці столиці по-істині незвичайне місце, воно сповнене сюрпризами та здатне подарувати неперевершені емоції. Ну, що завітаємо? Музейний комплекс знаходиться посеред Хрещатого парку та представляє собою дві старовинні водонапірні вежі. Тільки уявіть, цим красуням понад 130 років!

Купуючи квиток, ви отримуєте перепустку у підземелля. Екскурсія триватиме саме там. Гуркіт грому, шум водоспаду та дощу у печері сповнить ваше серце магією. А японськи рибки, які плавають у відкритому басейні, змусять повірити у казку: є повір’я, що дотик до однієї з них здійснює бажання.

fOG3XKEdF6cПроте окрім краси та релаксу водного світу, є тут і просвітницька сторона медалі. Недарма ж музей носить назву «водно-інформаційного центру». Тут вам розкажуть про гідросферу Землі, про запаси води та як впливає людина на стан водних ресурсів планети і на екологію в цілому. Тут ви побачите наочний приклад недбалого відношення до найціннішого ресурсу – кімната, у якій постійно з кранів тече вода, а ванна переповнена.

Також розкажуть про шлях води – як опади у M0jNEOA3bokвигляді дощу поглинає ґрунт та переносе вологу у більш глибокі шари і формує підземні води. Побачите ви й модель артезіанської свердловини, дізнаєтеся, як влаштований каналізаційний колектор. Та ще багато-багато цікавого!

Є тут і місце для малечі – вони можуть погратися трошки у піску та створити русло для річок. Можна навіть побути всередині великого мильного пузиря.

XV1hluk-gQ8Зацікавились? Тоді записуйте адресу: вул. Грушевського, 1-В (метро Майдан Незалежності, парк Хрещатий) –  10-15 хвилин від метро до музею. Вартість квитків: дорослий – 40 грн, дитячий – 30 грн, діти до 6 років у супроводі батьків – безкоштовно.

Працює музей у середу, четвер, п’ятницю з 10.00 – 16.00 (з вересня по травень – за попереднім записом), субота, неділя з 10.00 – 17.00 (з травня по вересень час роботи подовжується на одну годину). Санітарні дні: понеділок, вівторок.

Цей запис був опублікований в Проводимо вихідні весело та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *