Додому з перемогою

перлина1Вихованці Клубу спортивно-бального танцю «Ренесанс» під керівництвом Сергія Гамарця 19 березня взяли участь у Всеукраїнському турнірі «Перлини сезону 2016». На ювілейні – 10 змагання приїхало більше 600 танцюристів з різних областей України. Але вишнівські діти впевнено отримували одну перемогу за іншою.

перлина2Вже десять років поспіль турнір «Перлини сезону» організовують відомі у танцювальному світі тренери Андрій Городецький та Максим Пелих. Такі змагання дають юним танцюристам можливість розкрити свій творчий потенціал, познайомитися з колегами та набратися досвіду. Ну, і звісно, поборотися за перемогу.

Отже, вітаємо із золотим фіналом Єгора Васильєва та Діану Городову, Нікіту перлинаБережного і Дашу Браннік, а також Мірошніченко Вову та Катерину Прийомську. «Золото» та Кубок в категорії Юн 2 З латина отримали Богдан Дерев’янко та Дарина Грабарчук і «бронзу» в категорії Юн 2 З стандарт. Також «бронзу» у категорії ЮН 1 Н отримали Юрій Вакарчук та Олександра Пащенко. Вишневе може пишатися талановитою молоддю, яка безперестанку прославляє своє рідне місто на всю Україну!

Цей запис був опублікований в Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *