Вишнівчанин на Чемпіонаті Світу

Lysenko_KievІм’я Олександра Лисенко добре знане у світі легкої атлетики. Він є переможцем кубків СРСР та десятикратним чемпіоном України. Зараз спортсмен підкорює вершини у ветеранському спорті, а саме – здобуває світове визнання.

Кілька днів тому Олександр повернувся із Чемпіонату світу з легкої атлетики, який проходив у місті Портленд, США. І приїхав він не з порожніми руками. Спортсмен подолав 800 метрів за 2.17,38 хв. Такий результат став третім у світі та приніс Олександру «бронзову» медаль. «Чотири роки я готувався до цієї події. А вийшло все одно досить спонтанно – пізно повідомили, що на Чемпіонаті світу буде представлена команда з ветеранів «Майстер»», – ділиться Олександр Лисенко.

Проте брак часу не зупинив спортсмена, адже все життя він мріяв стати Чемпіоном світу з легкої атлетики. У минулому році легкоатлет досить успішно йшов до цієї мети – на Європейських іграх здобув три золоті медалі, виступив та посів на Veterany_0316Чемпіонаті світу два п’ятих та одне дев’яте місце. Але такі результати не вдовольняли Олександра і цього року він дав ще один бій на Чемпіонаті світу.

А перед цим пройшов досить жорсткий відбір. З 25 претендентів відбирали лише шість спортсменів. Серед них опинився і Олександр Лисенко. Але довгий переліт, акліматизації та недостатня кількість часу на підготовку завадило спортсмену показати потенціал на повну – і він не став першим. «Звісно, я не задоволений таким результатом, проте зупинятися не маю наміру. Тим паче, що мене так підтримую керівництво міста – Ілля Діков перед Чемпіонатом Світу особисто благословляв мене.  І Федерація Легкої атлетики дає опору, якої так потребують спортсмени», – говорить атлет.

Тож через тиждень він летить до Італії, де представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи та намагатиметься встановити рекорд світу. А у листопаді знов спробує свої сили на Чемпіонаті світу, який пройде в Австралії. Давайте підтримаємо спортсмена, адже він доводить Україна – це край чемпіонів!