Успіх залежить від вас: семінар з Олексієм Поліщуком

1 20 березня молодіжний центр FREEDOM та КЗ «Палац культури та мистецтв» організували зустріч молоді з депутатом Вишневої міської ради, бізнесменом та спортсменом Олексієм Поліщуком. Присутні у дружній атмосфері мали можливість поговорити про успіх, мотивацію та перепони, які виникають на шляху до омріяного щастя.

Зустрічі з успішними людьми FREEDOM проводить щомісяця. Так, на думку організаторів, молодь дізнаватиметься як ставати успішними людьми, на що звертати увагу та яких звичок набувати. «Раз на місяць ми запрошуємо відомих особистостей, аби вони розповідали юним вишніванам про свій шлях до успіху. Взагалі, ми кожні вихідні проводимо заходи для молоді: однієї неділі – це зустріч з відомим на всю Україну людьми, іншої неділі – з відомим вишнівчанами. Також у нас є Кіноніч та ігри», – розповідає директор КЗ  «Палац культури та мистецтв», учасник FREEDOM Олександр Шадров.  На меті в організаторів та учасників – допомогти молоді знайти свій шлях у житті, не потрапити під вплив негативних aIwSoelz1wgкомпаній, а також урізноманітнити їх дозвілля.

«Це перший семінар, який я провожу, але мені подобається навчати молодь, допомагати людям. Якщо вишнівчанам цікаво, я буду проводити такі зустрічі щомісяця», – зауважив Олексій Поліщук. А по відгукам можна зробити висновок, що на наступний семінар прийде ще більше слухачів, адже Олексій не переказував історії успіху інших людей. Це був живий діалог із слухачами, приклади з власного життя і гумор. «Людина, яка в подальшому хоче стати успішною, повинна ще в університеті думати про майбутнє, аби по закінченні ВУЗу відкрити власну справу, а не збагачувати начальника, – розповідає бізнесмен. – Під час університетських сесій я міг заробити 3-4 тис грн. Я просто допомагав однокурсникам виконувати завдання, писав за них курсові. За це вони 2мені платили».

Замість нудних книжкових порад із серії «10 кроків до успіху», Олексій розповів про фактори, які заважають досягти бажаних результатів:

  1. Незнання відповіді на питання «Навіщо існую саме я?». Кожен повинен зрозуміти для себе своє покликання. Якщо людина не може дати відповідь на дане питання, вона так і помре нереалізованою.
  2. Страх. Якщо ви боїтеся щось зробити, змінити своє життя – ви не будете успішними.
  3. Бездіяльність. «Людина весь час все відкладає на потім. Є такі особистості, які вірять в забобони, розвішують по будинку картинки доларів, ставлять на кожне підвіконня грошове дерево, грошову жабу тощо – у таких людей ніколи не буде грошей. Бо вони нічого не роблять, лише чекають поки на них впаде мішок із золотом», – роз’яснює Олексій.
  4. «Не вірю». «Коли ви будете йти до своєї мети, ви зустрінете сотні людей, які казатимуть, що ви не впораєтеся, це ризиковано і т.д. Але вони ніщо, порівняно з тим, що ви самі не будете вірити в себе. Коли я відкривав «Олімп», я вклав туди 3купу грошей та сил, ми з братом працювали ночами, але жодного разу не виникало думки, що ми робимо щось неправильно, що в нас щось не вийде, – згадує підприємець. – Наразі немає ще й двох років існування «Олімпу», а там займається більше 500 спортсменів. Я вважаю це гарним результатом».
  5. Незнання специфічної інформації про гроші.

Олексій Поліщук також розрізнює інвестиції бідних і багатих людей. Бідні витрачають купу часу, аби знайти щось дешевше. На все інше у них вже не вистачає сил. Багаті інвестують гроші у нерухомість, за рахунок чого їх капітал завжди працює. Мислять такі люди також по-різному. Якщо бідна людина лишається без роботи, перша її думка – «Де знайти нову роботу?». Багаті мислять інакше – «Як мені знову розбагатіти?».

Є різниця й між тим, як люди бідного та середнього класу витрачають кошти:

  1. Голодранець. Такі люди витрачаютьвесь свій дохід до останньої копійки. Тобто, живуть від зарплати до зарплати. Зазвичай, вони ніколи не реалізують свій потенціал.
  2. Негодяї. Це люди, які витрачають 4більше, ніж заробляють. «Про них не варто багато говорити, адже такі люди – не приклад для наслідування. Це фактично трутні, які живуть за рахунок інших», – зауважує Олексій Поліщук.
  3. ЧП («чесний придурок»). Вони чесно заробляють кошти, витрачають менше, ніж отримують. А частину відкладають…ховають десь вдома. Ці люди роблять все чесно, але їхні гроші не працюють, тому вони ніколи не стануть успішними та багатими.

Тож, головне – сформувати мету і впевнено до неї прямувати. Якщо в якійсь із класифікацій ви впізнали себе, саме час задуматися про майбутнє, переоцінити пріоритети та змінити своє життя на краще. Як зауважив, Олексій Поліщук, досягнувши однієї мети, став перед собою іншу та ні на хвилину не припиняй розвиватися. Лише активні та цілеспрямовані люди стають успішними.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Думка експерта, Життя міста та теги , , , . Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *