Демонтаж незаконно встановлених споруд

IMAG0046Сьогодні представниками міської влади та працівниками КП «Управління міським господарством» у супроводі бійців ГФ «Спецзагін «Дельта» було проведено демонтаж пункту прийому вторинної сировини по вулиці Пушкіна, 26. Мешканці прилеглих будинків давно скаржилися на шум та безлад, винуватцем яких були працівники даної «споруди». І ось виконкомом міської ради було видано дозвіл на демонтаж.

1Побачивши бригаду працівників, жителі одразу зацікавилися, а коли дізналися у чому справа – безмежно зраділи. «Нарешті цей притон заберуть звідси. Через цей пункт прийому у дворі постійно смерділо, був безлад. Інколи навіть вийти було решениестрашно, адже бувало такі особистості сюди приходили…», – обурюється одна з мешканок будинку. Як зазначають сусіди, споруді вже близько 10 років, і весь цей час безхатченки, п’янчуги та інша «еліта» зносила сюди сміття з усієї округи.

Комунальники про проблему знають давно, проте довго намагалися знайти компроміс. «За цей час тут змінилося декілька власників. Ми зв’язалися з нинішнім, попросили надати дозвільні документи на споруду. Але він відмовився і не з’явився на зустріч. IMAG0053Тож, відповідно до закону та рішення виконкому ми проводимо демонтаж», –
розповів начальник спеціального відділу з контролю за благоустроєм та незаконним будівництвом КП «УМГ» Євген Бондар. У міській раді запевняють, що так буде з усіма незаконно встановленими спорудами у місті: або отримуйте дозвіл, або прощайтеся з майном.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *