Як подбати про безпеку? Думка професіонала

камера_общееВишневе – місто не лише духовності та добра, але й намагається бути територією безпечного життя. Тут ще у 2011 році розпочався проект «Система відео спостереження у Вишневому», який зараз втілюється у повному обсязі та хорошими темпами.

Останнім часом декілька надзвичайних пригод та ситуацій були зафіксовані камерами спостереження і до цього проекту поступово збільшується інтерес у мешканців міста. Все більше матеріалів викладається в мережу. Тільки за останній місяць по місту було встановлено двадцять дві камери відеоспостереження. Протягом ще двох місяців планується додатково оснастити Вишневе ще п’ятнадцятьма камерами.

IMG_20160316_190944Але починалося все не так стрімко. Ми вирішили зазирнути до перших кроків цієї ідеї і поговорити з людиною, яка фактично запропонувала цей проект керівництву міста.

Про перші кроки в розробці проекту розповів автор і основний виконавець цього проекту, тоді депутат Вишневої міської ради Ігор Гриньов: «Була головна ідея – створити систему контролю громадських місць, тому що не вистачало сил і особового складу органів внутрішніх справ у місті. З міліцією, дільничним, ГФ «Спецзагін «Дельта» обговорювали небезпечні місця у Вишневому. Та на основі їх побажань розроблявся проект». Проте тоді на розробці та встановленні всього-на-всього двох камер все і закінчилося бо почалася економічна криза – проект на якийсь час зупинився.

HUjqDznbqLgАле не назавжди. Вже літом 2015 року міські депутати і бюджет Вишневого повернулися до проекту. Він був перерахований в цінах 2015 року. Кошти на відродження проекту з’явилися внаслідок децентралізації місцевої влади, яка розширила бюджет та дала змогу реалізовувати відкладені програми та проекти.

Ігор Гриньов –знаний професіонал в справі комунікацій. Він створив і довгий час керував компаніями МОДУС та ЛІНК, якіпрацювали в місті як інтернет-
провайдери, камера_перекрестокдосконало знає кабельні мережі, весь інструмент та ідеологію формування розгалуженої телекомунікаційної мережі та систем охорони і спостереження.

На сьогодні Ігор Гриньов відійшов від депутатства, і зараз у міській раді нові представники громади. А ось від проекту не зміг відступити, тож продовжує вести це питання і надалі. Він із підрядником оглядає кожний точку включення, при виникненні якихось труднощів із провайдерами, власниками нерухомості, де вмикаються камери, вирішує їх. Загалом контролює проект та сприяє його втіленню.

А ось відчути плоди цього проекту, за словами Ігоря Гриньова, поки ще не вдалося: «Враховуючи, що камери встановили тільки нещодавно, про результати та боротьбу зі злочинністю поки що говорити зарано. Але, без сумніву, цей проект – великий крок вперед і результати не змусять довго чекати. Але все потрібно робити крок за кроком і не відступаючи від мети, розвивати мережу, забезпечувати постійний доступ до інформації силам охорони правопорядку. Необхідно допомагати силовикам освоювати техніку і роботу в цьому напрямі».

Цей запис був опублікований в Думка експерта, Експерт ЖКХ, Життя міста. Закладка на посилання.

One Response to Як подбати про безпеку? Думка професіонала

  1. Я полность поддерживаю проэкт, хорошая задумка, её надо быстрее воплощать

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *