Шахи для всіх

IMG_9158У місті, яке переповнене дітьми, розвиток дозвілля – неабиякий важливий момент. А досягти гідного результату можна лише об’єднавши зусилля. І спортивна спільнота разом з депутатами Вишневої міської ради вкотре довела цю просту істину.

13 березня у Вишнівській ЗОШ №3 відбувся відбірковий етап до IMG_9274загальноміського турніру із шахів серед школярів. Участь в організації заходу взяли представники спортивного клубу «Олімп», «Cherry Sport Club», організації «Спорт для всіх», а також спортивне комунальне підприємство «Вишневе». Ініціатор турніру, депутат Вишневої міської ради Олексій Поліщук зазначає, що це тільки початок співпраці, далі – буде більше: «Ми не знали скільки дітей прийде, чи взагалі багато молоді у Вишневому грає в шахи. Раніше я організовував турніри з легкої атлетики, пауерліфтингу, а тепер бачу, що шахи цікавлять молодь не менше».

Дійсно, у Вишневому ще є діти, які вміють грати в шахи та хочуть IMG_9236перемагати. На перший міжшкільний турнір записалося 46 учасників. Це вражає, адже раніше такі змагання у місті не проводилися. Загалом із ЗОШ №1 прийшло 3 учасника, із ЗОШ №2– 6, в ЗОШ №3 знайшлося 11 бажаючих, а із ЗОШ №4 найбільше – 26 учасників. «Я не уявляв, що буде так круто. Думав, прийдемо, трохи пограємо в шахи і додому. Проте все виявилося класно. Я знайшов нових друзів, тепер на вихідних ми будемо збиратися разом, вдосконалювати свою майстерність», – говорить маленький вишнівчанин Артем.

IMG_9230Не лише діти залишися у захваті, організатори також поринули в атмосферу турніру: «Це беззаперечний успіх. Якісна інформаційна підтримка – яскраві тематичні афіші та масове поширення інформації через соціальні мережі («Спорт для всіх», єдиний інформаційний простір «Легкий доступ»), дала відчутний результат. Як для шахів, змагання стали насправді масовими», – робить висновки Олексій Васильович.

Ми вітаємо юних спортсменів, які не побоялися випробувати свої сили та з нетерпінням чекаємо фінал шахового турніру серед школярів Вишневого, який відбудеться 19-20 березня у приміщенні ЗОШ №3.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *