Золото вишнівських танцюристів

KuANqoxQIt413 березня відбувся традиційний танцювальний турнір «Кубок Броварів», де зібралося близько 500 учасників з різних міст України. Як завжди, захід пройшов із розмахом та цінними призами. А боротися було за що, адже до Броварів завітали судді не тільки з України, а і з Таїланду, Грузії та Молдавії.

Вишневе представляли вихованці Клубу спортивно-бального танцю «Ренесанс» під керівництвом Сергія 9sAWiSJ5ZXMГамарця. Не дивлячись на юний вік, діти вже змалечку вміють поводити  себе на аренах міжнародного значення. «Одна справа тренуватися у власному залі та виступати у рідному місті, де майже кожен тебе знає, і зовсім інша – на чужому майданчику, та ще й на конкурсі. Тут не місце для сором’язливості та страху. Тому ми всіх привчаємо нічого не боятися, а навіть якщо щось іде не так, не впадати в паніку», – розповідає тренер Сергій Гамарець.

Юні вишнівчани вкотре довели, що у нас найталановитіші діти. Вітаємо із золотим фіналом: Єгора Васильєва та Діану Городову, Вову
Мірошниченко та Катю Прийомську, Дашу Бараннік. Кубок в категорії бебі соло отримала Анна Тарковська. З «бронзою» в категорії ЮВ 2 Д латина, стандарт p8F0AdU94z0вітаємо Георгія Арутюнян та Діану Радченко. «Золото» в категорії Молодь 1 С стандарт отримали Богдан Дерев’янко та Даша Грабарчук, а «бронзу» Тимофій Андрієвський та Анастасія Камінська. Зі «сріблом» в категорії ЮН 2 С латина до Вишневого повернулися: Богдан Дерев’янко та Даша Грабарчук. «Срібло» в категорії Молодь-1 С з латини отримали Тимофій Андрієвський та Анастасія Камінська.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *