Вишнівчанин підкорює комедійні шоу

Xn8vOl-Yjd4Періодично у рубриці «Хвилинка гумору» з’являються веселі номери стендапера та сценариста «Дизель Шоу» Дмитра Зеленова. Виходячи з кількості переглядів, багатьом вони стали до вподоби. Гадаємо, потрібно знайомитися ближче!    

Дмитро народився та виріс у Вишневому. Він завжди був веселим хлопцем, із позитивним поглядом на життя. Зі шкільних років грав у команді КВК, писав кумедні репризи та веселі мініатюри. А потім почав займатися стендапом.

Захоплення повністю поглинуло юнака, а кожний новий виступ зривав гуркіт сміху та оплесків серед глядачів. Та незабаром сповідь перед аудиторію набула нового втілення. Зараз Дмитро сценарист популярної гумористичної передачі «Дизель Шоу». Він разом зі своїм напарником Миколою Бичковим відповідає за молодіжний погляд у Дизель Шоу.

 «Два роки практики у стендап-шоу дали добрий старт. Але це був тільки початок. Продовженням стало Дизель Шоу», – каже Дмитро Зеленов. Вже більше десяти номерів вийшли з-під пера гумориста, а деякі з них навіть набули звання найулюбленіших. «Таким є, наприклад, «Мама за комп’ютером». Номер життєвий, показує дійсність із гумором – ось і весь його секрет. Старше покоління боїться чудо-штуки «комп’ютера», а я зробив із цієї ситуації комедію», – розповідає гуморист.

  Так він черпає натхнення. Дмитро просто спостерігає за людьми, виокремлює щось цікаве з повсякденного життя та перетворює це на веселі номери. Саме життя закарбувалося у його номерах. Також хлопець багато читає, пізнає буття через досвід поколінь. Проте він зізнається, що успіх не був таким відчутним, якби не внесок професіоналів. «Великим плюсом саме для мене стала робота з дуже досвідченими людьми Дизель Шоу. Керівники передачі Олексій Бланар і Михайло Шинкаренко є справжніми гуру в сфері гумору», – зізнається Дмитро.

 А у іншому юнак живе із сонцем в душі, вірить у найкраще та вважає, що у будь-якій ситуації можна знайти щось веселе та добре.

Зараз пропонуємо переглянути ще одне відео, у свторенні якого брав участь Дмитро. Посміхайтеся!

Ангеліна МАЛІНОВСЬКА

Цей запис був опублікований в В гостях у Музи, Хвилинка гумору. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *