Довгоочікуваний ліфт у дитячій поліклініці

Изображение 020З відкриття нової дитячої поліклініки минуло більше, ніж півроку. За цей час лікарі вже обжилися у нових кабінетах, та й батьки звикли до просторих кабінетів. Проте був один недолік: поліклініка розташована на другому поверсі багатоповерхівки, тож батькам з дитячими візочками було незручно транспортувати своїх малюків.

ToM6HxK750IПроте незабаром проблему обіцяють вирішити. Вже завершується монтаж спеціального ліфта в новому приміщенні дитячої поліклініки. Наразі змонтована кабіна. Встановлено напрямні балки. Монтажники обіцяють, що через hCRIBcMlZAcтиждень ліфт повезе перших пасажирів.

«Перегляд пропозицій щодо ліфта проводився напружено. y5ysmPyeHeIВиграла фірма, яка запропонувала змонтувати ліфт італійської комплектації. Коштує проект під ключ близько 600 тис грн. Вантажопідйомність буде до 1000 кг», – зауважив головний лікар Вишнівської міської лікарні Андрій Ціпкун. Також чоловік додав, що бачив схожі ліфти у київських лікарнях і позитивні відгуки. Після встановлення ліфта проект дитячої поліклініки в прибудованих приміщеннях за адресою Жовтнева, 31-а буде завершено.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *