Коли заасфальтують доріжку за стадіоном?

U5x1DTvPUwQ  Наші кореспонденти вже звертали увагу на бездоріжжя позаду стадіону у центрі Вишневого. Декілька тижнів тому вишнівчани звернулися до редакції з проханням з’ясувати чи будуть взагалі приводити до ладу цю стежину.

 Даною доріжкою користується багато вишнівчан. Навіть минулого року, коли IIgt_JByUWsбудівельні роботи ще не дійшли до тієї частини парку, пройти нею було майже неможливо: ями, багнюка і калюжі. А після того, як там почали ще й будматеріал вивантажувати, місцевість набула свого первозданного вигляду – тобто перетворилася на болото. Обурені мешканці «бажали міцного здоров’я» всім комунальниками, які заволікають з асфальтуванням. Ми звернулися до директора КП «УМГ» Віктора Гаращука за роз’ясненнями: в чому ж причина чи можливо у плані реконструкції взагалі немає цієї стежини і вишнівчанам слід шукати нову дорогу? eW9YAzt7F6Y«Порушення благоустрою викликано тим, що на даній ділянці дороги ще ведуться будівельні роботи. Не було сенсу проводити асфальтування, адже вантажні машини все зруйнували б. Разом з тим підрядна організація, яка виконує роботу, зволікає із завершенням. Враховуючи невдоволення громади, було прийнято рішення якнайшвидше привести територію до ладу», – зауважив Віктор Валентинович.0fKD4f7n2OM

  Дякуючи першим теплим дням, багнюка висохла. Тепер підрядники засипали щебнем доріжку та готуються до завершення благоустрою. Сподіваємося цього разу вони не будуть зволікати і вже найближчим днями щасливі школярі та мешканці прилеглих будинків впевнено крокуватимуть новою стежиною. Контролювати виконання робіт Віктор Гаращук пообіцяв особисто.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

One Response to Коли заасфальтують доріжку за стадіоном?

  1. Анна says:

    В конце парка запущенный пруд. Но летом за неимением другого люди сидят по берегам. Предусмотрено ли какие-нибудь действия по облагораживанию этого водоема?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *