Від кавових плантацій до нашого столу – шлях довжиною в життя

kofe_d  Для нас, європейців, кава – екзотичний продукт. Він не росте на наших городах чи у садах, а імпортується з далеких країн. Тим не менш кава – продукт загального вжитку, без якого ми не уявляємо собі жодний ранок чи співбесіду. Так як і де вирощують улюблений напій?

  Кава росте на вулканічних схилах Гватемали, на бразильських рівнинах, у багатих лісах Ефіопії, у вологих камерунських долинах та на гірських ланцюгах Індії. Виглядає кавове дерево, як звичайний кущ із вічнозеленим листям, основний стовбур якого може сягати десяти метрів заввишки. Оттакої, чи не правда?!

Кавові плантації у Бразилії

Кавові плантації у Бразилії

  Та щоб виростити кавове дерево та пустити його зерна у виробництво, потрібно пройти великий шлях від культивування рослини до збору врожаю, його обробки та відбору. А це зовсім непросто, адже на життєдіяльність рослини впливає багато факторів: широта та висота (арабіка, наприклад, краще всього зростає на висоті від 800 до 2000 метрів та у вигляді виключення – 2800 метрів у Ефіопії), температура повітря, рівень опадів, кількість поглинаючого сонячного світла, тип ґрунту та особливості вирощування. І все це потрібно врахувати, аби уникнути псування або і зовсім винищення врожаю. Взагалі ріст кавового дерева неоднорідний протягом року: у дощовий сезон він відбувається швидше, чому сприяють гарні температурні умови та кількість сонячного світла.

  Сьогодні світове виробництво охоплюють два види – арабіка та рабуста. Як для арабіки так і для рабусти у цілому буде характерно наступне: чим вище зростає кава, тим краще буде смак напою. Як бачимо багато нюансів та кропіткої праці заради Zentraltal_Kaffeebauerідеального зернятка.

  Проте на цьому процес не завершується –далі йде збір врожаю. Ця діяльність вимагає долучення великої кількості ручної праці у найкоротші терміни. І як правило, така робота асоціюється із рабським трудом. Хоча зараз, в еру новітніх технологій, руки робочих замінили машини, проте, на жаль, прогрес торкнувся не всіх регіонів кавових плантацій.

plantatsyja-kofe-e1422195335540

Використання сучасних технологій у збиранні кави

  В обробці також існує багато важливих нюансів, один з яких стосується сушки плодів. Під час цього процесу зерно регулярно перевертають та перекладають. Вночі їх збирають до купи та вкривають тканиною, аби вони не поглинали вологу та не мокли під дощем. Потім йде процес лущення, очищення сортування та пакування.

  А завершується це магічне дійство аналізом якості чудо-напою. Смак, аромат, колір і щільність плівки, насиченість кави та зовнішні якості продукту – такі критерії визначають ціну та якість чарівного напою. Довгий шлях проходить кава перед тим, як потрапити на наш стіл. Не забувайте про це, коли насолоджуєтесь чашкою смачного напою, відчувайте кожну його нотку, вдихайте його чарівний аромат та ставайте ще щасливішими!

Цей запис був опублікований в Все про каву. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *