Боротьба зі стихійною торгівлею

20160229_153554  Перед святами, особливо коли багато вихідних днів. ми закуповуємо багато м’яса, ковбасок та іншої шашликової принади. Інколи навіть не замислюючись про якість, строк придатності та умови зберігання продуктів.

 На жаль, у Вишневому поширена практика стихійної торгівлі. Головна точка подібної торгівлі – вул. Святоюріївська, від Чорновола до Островського. Багато-20160229_153937багато років там традиційно, у дуже непристосованих умовах, з повним нехтуванням гігієни та санітарних норм йде стихійна торгівля м’ясом. рибою, ковбасами тощо. Торгівці переховуються на приватних подвір’ях, мають якусь систему спостереження і миттєво ховають свій товар за парканами, коли наближаються перевірка. Всі учасники цієї торгівлі знають один одного в обличчя. Правоохоронці знають торгівців, а торгівці правоохоронців, дільничних, бійців «Дельти», замів міського голови… Це, як вічна гра, де немає переможців. А є лише переможені. Це ми. споживачі, покупці. 20160229_153735Адже купуємо товар сумнівної якості. І розуміємо, що товар підозрілий, але все ж не можемо встояти, бо нібито дешевше. А здоров’я як вираховувати?

 Ось і напередодні свят бійці ГФ «Спецзагін «Дельта» провели рейд по припиненню стихійної торгівлі на вулицях Вишневого. Під час перевірки стихійним продавцям роз’яснюється причини припинення ними торгівлі, законний порядок отримання дозволу на торгівлю, після чого правопорушення 20160229_153533припиняється шляхом очищення вулиць від стихійних продавців. А результат? Його практично немає. Бо торгувати і труїти нас будуть, поки ми купуємо. А вихід тільки один – не купувати. Не ризикувати своїм здоров’ям і здоров’ям близьких та дітей. Попит породжує пропозиції. А відсутність попиту породжує занепад «дикої торгівлі». Поміркуйте.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

2 Відповідь на Боротьба зі стихійною торгівлею

  1. Алексей says:

    Если пьянки нельзя избежать – надо ее возглавить.(с)
    Так же и здесь: почему бы не поставить торговые ряды и не присылать инспектора-лаборанта санстанции в компании с полицией/дельтой.
    Что явно сомнительного качества – изымать, что соответствует критериям качества – пусть продают бабушки.

  2. В точку! И вся проблема сама собой решится.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *