Розвиток спорту на Київщині: що далі?

IMAG1866  2 березня у приміщення Києво-Святошинської РДА відбувся перший спортивно-туристичний форум Києво-Святошинського району. Серед гостей заходу можна було зустріти видатних спортсменів Київщини та столиці, керівників спортивних залів та секцій, депутатів та представників міських рад.

  Завітали на форум і представники спортивної спільноти Вишневого, зокрема директор СК «Олімп» Олексій Поліщук, директор КП «Вишневе» Віктор Кириченко, керівник секції змішаних єдиноборств «Прайд» Ярослав Євтєхов, а також велосипедист Олександр Чупринюк, який минулого року в межах благодійного марафону «Від серця до серця» проїхав понад 540 км за 36 годин.

  Метою зустрічі було підвищення рівня розвитку спорту на теренах Києво-Святошинського району, а в подальшому стати лідерами серед спортивно активної IMAG1869молоді. «Для цього необхідно впровадити на території району комплексну політику із заохочення всіх груп населення до рухової активності, з врахуванням сучасних тенденцій та світового досвіду», – наголосив один з організаторів форуму Віталій Плескач. Перші кроки, які пропонують учасники форуму стосуються:

  1. Об’єднання зусиль громад Києво-Святошинського району у сфері розвитку спортивно-туристичної галузі;
  2. Створення єдиного реєстру організацій та установ спортивно-туристичного спрямування, аби пересічні громадяни легко могли знайти необхідну секцію;
  3. Створити карту активності, яка відображатиме ситуацію у регіоні загалом;
  4. Створення єдиного інформаційного простору спортивно-туристичної галузі Києво-Святошинського району;
  5. Популярізація та розвиток мереж і центрів спортивного дозвілля.

  На форумі був присутній голова Києво-Святошинської районної ради Олексій Нестеренко, який висловив підтримку громадській ініціативі та зауважив, що готовий взяти участь у розвитку спорту та заохоченні молодих спортсменів. Запрошені гості, які мають досвід в організації спортивних змагань як у Києві, так і за кордоном, розповіли дуже цікаву інформацію. Зокрема Президент Федерації легкої атлетики Київської області Андрій Камеров повідомив присутнім, що на території села Гореничі виділено 23 га для будівництва олімпійського легкоатлетичного центру. Вже розроблено детальний план території, залишилося тільки залучити інвесторів, які погодяться спільно з державою фінансувати даний проект.

  Зацікавила присутніх ідея проведення безкоштовних легкоатлетичних забігів з точки А в точку В. Дехто вже запримітив маршрут і готовий втілювати його в IMAG1868життя. «Сьогодні виступав представник київської спортивної організації, який вже неодноразово організовував забіги Києвом та його околицями. Це дуже цікава ідея. Я вже бачу як її можна реалізувати у Вишневому та залучити якомога більше людей, – ділиться планами директор СК «Олімп» Олексій Поліщук. – Також я хочу долучити КП «Вишневе» до організації «Спорт для всіх», яка повинна об’єднати всі спортивні заклади району. Тоді у нас буде можливість безпосередньо співпрацювати з Міністерством молоді та спорту України, брати участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях».

  Директор КП «Вишневе» Віктор Кириченко також залишився у захваті від ідеї, адже виховання спортивної та здорової молоді – одне з найголовніших завдань сьогодення. Наразі в учасників форуму є кілька місяців для реалізації задуманого, а вже на наступній зустрічі вони ділитимуться досвідом та новими ідеями.

Анна ЛАПЕНКОВА

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *