Вулиця Залізнична. Етапи реконструкції

DCbwXdtik9U  Враховуючи цікавість деяких наших читачів та жителів привокзальної вулиці, надаємо невеличкий екскурс в проблемне питання реконструкції Залізничної, яке стало болючим для сотні вишнічан, які щодня користуються цією дорого.

  Взагалі Залізнична чомусь завжди отримувала увагу керівництва міста, м’яко кажучи, не в першу чергу. Десь у середині2000-х років, коли стан розбитого IshUVzMOOsUасфальту викликав роздратування мешканців і водіїв маршруток, маршрутчики відмовлялися повертати на Залізничну з Ломоносова. Керівництво виділило кошти на капітальний ремонт цієї ділянки. Продовження ремонту від вулиці Святошинської до Зеленої було в планах, але виборчі баталії та економічні негаразди не давали завершити цей проект.

  Потім у 2013 році, за ініціативою одного з депутатів попереднього скликання, який опікувався цим округом, були виділені кошти на проведення міської водопровідної мережі в приватні будинки вулиці Залізнична. Всього було використано близько 240 тис грн. Ініціатива, в принципі зрозуміла, але тодішнє керівництво водоканалу і КП «УМГ» категорично вказувало, що проект недоречний, адже просто мережу mVvVm9KdhA4водогону не можна провести без вирішення проблеми каналізування вулиці чи відводу дощової води, оскільки Залізнична не має дощової зливової каналізації. Та депутатське завзяття взяло гору і роботи з підключення приватних будинків до міського водопроводу було проведено. Залучені виконавці зробили роботу погано, з порушеннями, численними конфліктними ситуаціями з водоканалом. Водопровід було зроблено і врешті підключено до приватних будинків, але керівник міського водоканалу не надав дозвіл на його експлуатацію. Проблема була в тому, що колодязі, де було облаштовано приєднання відгалужень до будинків від нитки водогону, були виконані непрофесійно, і в них могла потрапляти дощова вода. А надавати водопостачання в таких умовах не дозволено. Тому водоканал наполегливо вимагав не просто провести асфальтування вулиці Залізничної, а спочатку i10lRvhvKwQпрокласти дощову каналізацію, а вже потім асфальтувати. Разом з цим обговорювалося питання облаштування чи не облаштування мережі каналізування будинків. Тому що воду подали, а каналізація відсутня. Все це і викликало таку значну затримку в часі на ремонт вулиці.

  Важко давався проект відводу дощової води. Це викликано профілем вулиці. Зливова каналізація – це безнапірна мережа і сток води відбувається за природних схилом або ж потрібно прокладати її, завдаваючи певний рівень нахилу. Частину потрібно направляти в бік Святошинської. Частину дощової води – в сторону Зеленої.

  Влітку 2015 року, бюджет виділив майже 1,2 млн грн на проведення реконструкції TxrdVM2e9MAчастини вулиці Залізничної від Святошинської до Поштового провулка, з облаштуванням мережі дощової каналізації.

 На 2016 рік заплановано продовження реконструкції. В бюджеті міста закладено майже 1,4 млн грн. Після цього проблема вулиці Залізнична буде вирішена. Чекаємо.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

One Response to Вулиця Залізнична. Етапи реконструкції

  1. Ирина says:

    А ремонт улицы всей , или частично, дойдут ли до Железнодорожной 2,4,6?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *