“Дельта” на захисті правопорядку

20160229_114215  Днями відбулася зустріч керівництва ГФ “Спецзагін “Дельта” зі старшокласниками ЗОШ №2 м. Вишневого . Предметом зустрічі було провести профілактичну і роз’яснювальну роботу серед учнів старших класів.

Питання:
– громадський порядок
– порушення тиші
– порушення благоустрою міста, дотримання чистоти на вулицях і в громадських місцях
– профілактика паління серед молоді
– профілактика вживання алкоголю серед молоді
– профілактика вживання наркотиків серед молоді
– а також роз’яснення принципів роботи ГФ “Спецзагін “Дельта”, співпраці з населенням міста та молоддю.

 В період з 22.02.16р. по 28.02.2016р. ГФ “Спецзагін Дельта” було здійснено 57 виїздів на виклики громадян міста, працівників поліції та інших служб.
Із них:
– порушення громадського порядку  –  19
– порушення тиші  –  3
– сімейні  –  3
– порушення благоустрою  –  3
– крадіжка  –  3
– розпиття  –  5
– допомога ДІА (ДТП)  –  3
– допомога поліції  –  8
– стихійна торгівля  –  4
– допомога швидкій  –  3
– бійки  –  2
– розбій  –  1
– складено адмін. протоколів  –  1 (175 ч. 1)

  22.02.2016р. близько 9.00 годині від мешканців будинку № 37 по вул. Лесі Українки надійшло повідомлення про те, що на четвертому поверсі троє невідомих осіб після розпиття спиртного вчинили бійку між собою. Виїздом патрульної групи на місце виклику було встановлено, що троє невідомих чоловіків дійсно розпивали спиртне та вчинили між собою бійку. Всі троє були доставлені до дільничного пункту поліції, одному з них надано медичну допомогу, після чого швидкою допомогою його було шпиталізрвано до лікарні. Два інших чоловіки були передані працівникам поліції, якими складено адміністративні протоколи за ст. 173.

  Протягом тривалого часу від мешканців різних будинків м. Вишневого надходять повідомлення про те, що безхатченко на прізвище Безпалько або спить у під’їзді, або гадить на сходах. Гр. Безпалько в минулому був мешканцем м. Вишневого, але після повернення з місця позбавлення волі залишився без квартири, яку у нього (з його слів) відібрав начальник міліції.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *