Дитяче кафе чи генделик: кому вірити?

T6RLYVCm4Hk  Обговорення добудови по Жовтневій, 27 не вщухає. Літні жителі будинку не вдоволені новим об’єктом у себе під боком, тож усіляко намагаються завадити його відкриттю. Чому так відбувається та що там буде, дізнавалися наші кореспонденти.

 «Оренда незаконна, знову відкриють генделик, біля нього скупчуватимуться п’янчуги, буде постійний шум та галас», – так думають бабусі будинку. Та чи насправді це так? Як і у кожній спірній ситуації, дана проблема не однобічна, та має декілька сторін. В засобах масової інформації, зокрема в Інтернеті, активно o77_Uo8fNycпрозвучала думка противників цієї прибудови. Тому ми вирішили зустрітися з іншою стороною конфлікту і почути альтернативну точку зору. Отже, орендатор цього приміщення – Леся Лисюк. Декілька слів про неї. Приватний підприємець, молода та енергійна, виховує дитину. Вона спокійно пояснила нам, що, по-перше, ніякого генделику там не буде: «Навпаки там планується дитяче кафе. А місце лише сприяє цьому: і парк поруч, і дитяча поліклініка, ігровий майданчик теж під боком».

  Тож ніякий спиртних напоїв – натомість смачна кава, чай, тортики та пиріжки. А графік суворо до десятої години вечора! Культурний заклад, де можна проводити дні народження, сімейні свята та просто посидіти із дитиною, поласувати смачненьким та відпочити.

cutWgSxhhD4 «Окрім того процедура цілком законна, – заявляє Леся Лисюк, – Спочатку я уклала договір з КП «УМГ» на оренду нежитлового приміщення, пройшла конкурс, і тільки потім отримала право на оренду цього майна». До того ж всі вказівки в договорі були виконані: зроблений новий вхід з іншої сторони будинку; добудова здійснена не на фундаменті, а на сваях, що не змінює вигляд будинку, ніяких суттєвих перебудов не було, площу зайву не задіяли. А ось чи справді це так незабаром вирішить суд (зараз по цій справі повним ходом йде судове провадження).

 «А взагалі, якщо розібратись, чим це погано для Вишневого? Оренда до бюджету міста сплачується, що сприятиме розвитку Вишневого, з’являються нові робочі місця. До того ж раніше це приміщення пустувало (спочатку там була побутова 12773304_1711340735812731_255905977_oкімната для сантехніків, а потім вже й зовсім нічого), а його вигляд міг тільки лякати своїм забуттям перехожих», – каже підприємець. Крім того, потрібно враховувати, що і держава, і місцева влада має максимально сприяти розвитку малого бізнесу та підтримувати ініціативу енергійних людей. В усьому світові малий бізнес створює робочі місця і робить суттєвий вклад в економіку країн. А у нас з цим сутужно. До того ж практично у кожному великому чи не дуже місті, перші поверхи будівель і будинків давно використовуються у комерційних цілях. Аби діяльність не суперечила законові. І у Вишневому перші поверхи задіяли підприємці. А де ж їм розвиватися у місті? Практично одні житлові будинки….

  Тож чим це завершиться покаже час. Можемо лише сподіватися, що обидві сторони порозуміються і незабаром у місті з’явиться гарне дитяче кафе!

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

25 Відповідь на Дитяче кафе чи генделик: кому вірити?

 1. Я не понимаю в чем проблема? Детских кафе в Вишневом совсем нет, зачем ставить человеку палки в колеса, если он делает такое благородное дело.

 2. Как редко в наше время задумываются о детках . Если выбор арендуемого помещения между разливайкой и детским кафе , однозначно выбор за детской кафешкой . Пусть Господь благословит на благое дело !

 3. Julia Gubina says:

  Я, как мама 3 детей, поддерживаю идею открытия детского кафе в Вишневом! У нас в городе столько детей и столько мамочек, и НИ ОДНОГО ДЕТСКОГО КАФЕ! Почему то столько внимания к детскому заведению и никого не беспокоит наличие игровых автоматов и пивнушек. Жаль что набивание карманов актуальней чем забота о будущем поколении.

 4. Сергей says:

  Не знаю, что там будет но ВлаДишка детское кафе в Вишневом есть) ул. Октябрьская,45

 5. Цілком підтримую, кафе потрібно. А з приводу “Владишки”, ціна на проведення ДР космічна, просто прийти туди з дитиною посеред дня не реально. Бо просто не працює. Олесю знаю особисто, людина слова і діла. Підпримую і чекаємо на відкриття всією сім’єю 😉

 6. Олег says:

  Что бы всем было понятно кто такая Леся Лысюк, это дочь начальника жека Зацерковного. Это помещение Зацерковный сдавал как квартиру не один год, потом решили присвоить, у них уже четвертое помещение в Вишневом, а может и больше. И я думаю что дело не в кафе которое хотят там открыть, а в Зацерковном про которого ни чего хорошего сказать нельзя.

 7. Виктория says:

  Да какая разница, кто взял в аренду данное помещение, взять в аренду каждый дурак может, а вот сделать что то толковое, нужное всем – до этого пока никто не додумался. Вот человек додумался и то ему мешают. В чем проблема? В зависти людей, что ли? Не пойму.

  • Олег says:

   Каждый дурак такое помещение в аренду не возьмет, несущие стены на первом этаже не убирает. Говорить жителям дома что там будет тихий магазин,потом как оказалось, что там будет очередная забегаловка, а теперь они пишут про детское кафе которого там не будет.

   • Вы прям все знаете, что где будет, все планы каждого. Это просто зависть ВАША говорит, что не ВАМ досталось. А если не мне, то тогда и никому

    • Олег says:

     Ирина, Вы можете писать про зависть и про то, что не мне досталось, но, все жители дома против.

 8. Николай says:

  А помните кафе ,,Сказка” на Святошинской? Классное в детстве было кафе. Если в таком формате, то будет нормально.

 9. Наталья says:

  Я только ЗА!!! Как уже писали, детского кафе в Вишневом очень не хватает!!! И какая разница, кто его откроет. Если у человека есть возможности, есть желания то, люди добрые, давайте не будем ставить палки в колеса)
  Ну, а бабушки, они на то и бабушки)))

 10. Olga says:

  Яка різниця, хто чия донька, до чого тут це? Якщо все законно, і буде дитяче кафе – я тільки за і підтримую!

 11. Александр says:

  Детская кафешка в Вишневом необходима. Да и место просто идеальное)

 12. Александр says:

  Детская кафешка в Вишневом необходима. Да и место просто идеальное) Леся, удачи Вам!

 13. Марина says:

  Я считаю идея хорошая и имеет право на жизнь! Необходимо дать человеку реализовать её и посмотреть что из этого получится. Тем более, это заведение уже под таким пристальным взором общественности, что вряд ли удастся открыть там разливайку. Да и какому здравомыслящему человеку прийдет в голову открывать разливайку в жилом доме! Ведь понятно, что телефон полиции будет красным от звонков жильцов этого самого дома.
  Люди, не мешайте, а посмотрите что получится. Ведь “ломать – не строить”, успеете вы собрать свой местный майдан, если что ))

 14. Егор says:

  Решать не Вам, а жителям этого дома. И вообще, нефиг рыгаловки открывать под окнами.

  • Marina says:

   От є у наших людей така національна риса – хай краще сцють під вікнами, аби тільки сусід на гроші не розжився. Особисто для вас, Єгор, можу написати пару адрес у Вишневому, щоб ви знали, як насправді виглядають ригаловки. А жителі даного будинку живуть в такому центрі, що їм ще жалітися на дитяче кафе…

 15. Marina says:

  Чудова ідея. Я кожного дня гуляю з дитиною в міському парку. Добре було б, якби в холодну погоду було б де зігрітися чашкою кави і помилуватися нашим оновленим містом. Багато таких мам з дітками, я думаю, були б не проти

 16. Егор says:

  тут еще нужно проверить кто Зацерковному отдает такие помещения под бизес, а тем более там находится электрощитовая и хотят открыть детское кафе.

 17. Андрей says:

  Кафе или бомба замедленного действия?!
  Много людей поддерживают открытия “КАФЕ” и говорят , что всё законно. Но если разобрать по пунктам, не всё так гладко.
  – в аренду сдали нежилое помещение, а по документам – это колясочная (допоміжне приміщення)
  • приміщення загального користування, у тому числі допоміжні. Допоміжні приміщення багатоквартирного будинку, згідно із законом, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування його мешканців (колясочні, комори, сміттєкамери, горища, підвали, шахти й машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери й інші підсобні та технічні приміщення);
  • несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне й інше обладнання всередині чипоза межами будинку, яке обслуговує понад одне житлове чи нежитлове приміщення;
  • будівлі та споруди, які призначено для задоволення потреб співвласників багатоквартирного будинку та розташовано на прибудинковій території;
  • права на земельну ділянку, на якій розташовано багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі й споруди та його прибудинкова територія.))
  При этом никто не спрашивал согласия жильцов. Из семидесяти квартир, жильцы шестидесяти против пристройки к дому.
  – нарушена целосность несущих стен, что автоматически несёт угрозу жизни жителям дома.
  – самозахват земельного участка под застройку ( НЕТ НИ ОДНОГО ДОКУМЕНТА) на перепланировку и пристройку помещения.

  Думаю не каждая мама захочет провести время со своим ребёнком в аварийном помещении, не говоря уже о жильцах этого дома.

 18. Роман says:

  Еще кому то прийдется отвечать за снос несущих стен в этом доме. И я даже знаю кому 😀 ЗА-ЦЕР-КОВ-НЫЙ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *