Проблеми виїзду з Вишневого

L7yXdbN9cyo  Декілька днів тому ми розмістили матеріал про шлагбаум між Вишневим та Софіївською Слобідкою. Теоретично через цей проїзд можна було б пустити частину машин жителів будинків з вулиці Машинобудівників коротким шляхом до Кільцевої.

  Дане питання викликало жвавий інтерес читачів. Більше 1300 переглядів і велика кількість коментарів показали, що це дуже гостра проблема. Її нагальність зумовлена тим, що жителі масиву виїжджають до Київ або через вузенький проїзд між Чебурашкою та будинком № 43, або по кільцевій за школою № 4. Таким чином весь потік автівок їде по Жовтневій, долаючи і численні «лежачи поліцейські», і купу світлофорів. Потім виїзд або через Софіївку чи повз АвтоЗАЗ. І знову велика кількість світлофорів. Особливо дивує їх встановлення чи не біля кожного виїзду з «Софії». І як вершина складнощів виїзду на Київ, незрозумілий і аварійно SWP4FbvFH2gнебезпечний роз’їзд з вулиці Святошинської на Київську чи на Софіївку повз «жінку з косою». Той світлофор і зона перехрестя там – це щось жахливе! Тому питання дійсно наболіле. Були пропозиції обалштувати проїзд біля церкви. Не дуже розумне рішення, оскільки потік автівок мав би їхати практично вздовж паркану церкви, фактично через прибудинкову зону будинків № 17 та 17-а. А мешканці цих багатоповерхівок категорично даного рішення. Неважко здогадатися, що місцевий депутат Сергій Заблоцький підніме на супротив майже всіх мешканців тих будинків.

  Отже чи не єдиним рішенням проблеми, зважаючи на позицію Софії у вигляді шлагбауму, була б організація окремого проїзду між Софією та церквою повз КНС. Такі ідеї вже розглядалися в декількох варіантах: і як окремий проект, і як частина інфраструктури при забудові частини поля між церквою та трасою Київ-Боярка. Ще коли там планувався Аквапарк (саме той, що Терміналом збагачує Бровари), була пропозиція прокладання дороги. Можливо саме час повернутися до цих проектів, і нарешті вирішити нагальну проблему. Але є питання щодо тієї земельної ділянки. Наразі там огидний пустир, скрізь ростуть бур’яни і якісь городи в автомобільних газах. Чому проекти на цій ділянці застрягли і в якому стані правове рішення по земельному питанню? Відповіді на дані питання хочуть отримати чи всі вишнівчани….

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

2 Відповідь на Проблеми виїзду з Вишневого

 1. Игорь says:

  Какой шлагбаум!!! зачем!!! лучше сделайте проезд до метро по 4 грн.
  маршрут № 721 расстояния от конечной до конечной 14.22 км. стоимость проезда 8 грн.
  маршрут № 301 расстояние от конечной до конечной 12.08 км стоимость проезда 8 грн.
  маршрут № 716 расстояние от конечной до конечной 12.67 км стоимость проезда 8 грн.
  маршрут № 56 расстояние от конечной до конечной 15.74 км стоимость проезда 3 грн. и 4 грн. частные автобусы. вопрос,где справедливость и за что такая разница!?

 2. Віктор says:

  Мостом на южную сторону Вишневого пусть мэр займется, как обещал на выборах. Мост сразу и разгрузит выезд из города. А вторая дорога в объезд церкви и южной части Вишневого с непосредственным выездом к мосту через железную дорогу на Окружной. А Киевская и так уже перегруженная и дальше будет, вообще, сплошной пробкой пока не сделают нормальную развязку в двух уровнях в месте ее примыкания к Окружной.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *