Те, що ви не знали про каву: погляд у минуле

kofe  Зранку аромат духмяного напою пробуджує та дарує гарний настрій, на переговорах чашка смачної кави зігріває та викликає посмішку у найсуворішого співбесідника. Так в чому таємниця чудо-напою? Пропонуємо почати рубрику «Все про каву» з невеличкого екскурсу в історію.

  Отже, перше з чим спробуємо розібратися – походження слова «кава».  Існує думка, що воно бере коріння від поетичної назви вина в арабських мовах –  qahwa. Інші джерела кажуть, що слово «кава» було запозичене в ефіопського регіону Каффа, назва якого зі стародавньоєгипетського означало «рослина» чи «божа земля».

  А ось щодо численних легенд навколо першої спроби виготовлення кавового напою, тут історію зазвичай пов’язують із суфіями – мусульманами-містиками, які начебто 115080383_1394815681пили каву для того, аби проганяти сон під час довгих духовних вправ. Взагалі араби були перші, хто почав виробляти каву у комерційних цілях, що сприяло її розповсюдженню у інші країни світу.

  Так наприкінці XIV століття каву почали вирощувати у Йомені, а протягом XIV-XVI століть напій розповсюджується і в інші країни арабського світу. В Індії насіння арабіки з’явилося у XVII столітті, в Індонезії каву завезли у 1699 році, а у країни Нового світу запашний напій проникає на початку XVIII століття (саме тоді його почали завозити на острова Карибського моря). У Центральну Америку та Мексику кава потрапила трохи пізніше. А ось у Європу перше кавове дерево прибуло у 1616 році.

  Щодо основних, найбільших країни-виробників кави, такими є Бразилія, Індонезія, Колумбія та Мексика. Розповімо трошки про кожну.

  Колумбія займає друге місце у світовому виробництві кави. Тут чудо-напій вирощують на схилах Анд. Щодо клімату –він особливий! Два сухих та два дощових сезони, безсумнівно, впливають на збір врожаю, на період росту, цвітіння та плодоносіння.

 Бразилія – світовий лідер по cafe3виробництву кави (на країну приходиться 25-30% світового виробництва напою). Тут на відмінну від Колумбії та центральноамериканських країн, кава вирощується на плоских та горбистих ландшафтах. Біля 70-80% кави становить арабіка.

   У Гватемалі виробляють один із найліпших у світі сортів кави. Різний клімат та природні умови наділяють каву Центральної Америки особливими якостями та властивостями, що збільшує попит на неї у споживачів і як наслідок популярність.

  Про особливості життєдіяльності кави та процеси виробництва, читайте у наступній статті. Смачної кави!

 Ангеліна МАЛІНОВСЬКА

Цей запис був опублікований в Все про каву. Закладка на посилання.

One Response to Те, що ви не знали про каву: погляд у минуле

  1. А.Викин says:

    Прекрасный материал! Жду продолжения!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *