Невдоволення громади почуто. Питання взято на контроль

U5x1DTvPUwQ  До нашої пошти надійшло декілька звернень від жителів міста, особливо тих, хто користується доріжкою між артемівськими будинками, садочком «Росинка» та будинками по вул. Машинобудівників і «бермудами».

  Ця доріжка позаду стадіону ніколи не була взірцевою. Та сьогодні, при проведенні w0KORU_RJQkкапітальної реконструкції території навкруги стадіону, стежина зникла, перетворилася на розриту технікою багнюку з купою сміття навкруги. Пройти нею практично неможливо, бо брудно. І хоча треба розуміти, що тут проводяться будівельні роботи і проїжджає техніка, все ж таки забезпечити умови для проходу будівельники були зобов’язані. Та й самі роботи затяглися в часі. Невдоволення мешканців обґрунтоване.

Do7ErBBeSkcТому минулого вівторка на комунальній нараді, даному питанню приділялася особлива увага. Новий керівник КП «УМГ» Віктор Гаращук отримав завдання тримати проблему на контролі. Віктор Валентинович зустрічався з керівниками і середньою ланкою виконавців. Розмова була тверда, але конструктивна. Будівельники отримали завдання негайно провести очищення території від сміття, форсувати роботи по реконструкції доріжок і вирішити питання проходу для жителів міста. Зробити це якнайшвидше особливо важливо, оскільки цим звичним шляхом користуються багато школярів. Отже. Проблема на контролі.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

One Response to Невдоволення громади почуто. Питання взято на контроль

  1. Алексей says:

    Також прошу звернути увагу на те, що деякі чудаки парковки паркують авто на газоні за бойлерною вздовж цієї доріжки, розносячи при цьому багно.
    Встановить стовпчик або бенонну клумбу на початку даної доріжки біля містка

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *