А як у сусідів? Боярка без води

abc11dbbef99fa4b7f62d0d1ee2bb908  21 століття, цивілізований світ… у кожній оселі можна нарахували десятки сучасних пристроїв, в тому числі й пральні машинки, посудомийні машини, бойлери та іншу техніку, яку без води можна просто викинути. Вода – найважливіший ресурс на Землі. А от у Боярці, здається, з нею дефіцит.

  Днями раптово припинилося водопостачання для 60% житлового фонду. «Чергова аварія», – подумаєте ви. Ні, 24 лютого з 14:00 на КП «Боярка-Водоканал» було обмежено електропостачання у зв’язку із ЗАБОРГОВАНІСТЮ. У результаті цього до 20:00 того ж дня припинила роботу ВНС №3 та котельня по вул. Соборності (40 років Жовтня), 49, без води залишилося близько 22 тисяч боярчан.

 За офіційною інформацією, заборгованість населення перед КП «Боярка-Водоканал» складає 2 млн 528 тис грн, з яких приватний сектор заборгував 716 тис грн, а мешканці багатоквартирних будинків – 1 млн 812 тис грн! Підприємство винно ПАТ «Київобленерго» більше 2 млн 400 тис грн. Зрозуміло, шо такий борг не з’явиться за один місяць. Виникає питання: куди дивиться керівництво водоканалу та міста?

 «КП «Боярка-Водоканал» звертається до споживачів з проханням негайно сплатити заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Боярської міської ради. – Звертаємо увагу споживачів, що КП 1435063466«Боярка-Водоканал» має намір з 29 лютого розпочати роботи з обмеження водопостачання мешканцям м. Боярка, які заборгували на надані послуги. Сплатіть заборгованість або укладіть договір реструктуризації з підприємством». Проте частина мешканців досі не отримали платіжки за воду. «Ми оплачуємо комунальні рахунки щойно приходять квитанції. Але станом на 26 лютого за водопостачання та водовідведення досі немає платіжки. А додзвонитися у водоканал майже нереально: щойно виникає аварійна ситуацію (а вони трапляються ледь не щодня), диспетчерська служба кладе слухавку на стіл», – бідкаються мешканці Боярки.

  Наступного дня міський голова Олександр Зарубін терміново скликав позачергову сесію Боярської міської ради. Депутатський корпус розглядав лише одне питання – виділення коштів на погашення боргу КП «Боярка-Водоканал» перед ПАТ «Київобленерго». Рішенням сесії було виділено 2 млн. грн.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

One Response to А як у сусідів? Боярка без води

  1. Анна says:

    Мріяли поринути в атмосферу Середньовіччя, але машину часу ще не винайшли? Тоді ласкаво просимо до Боярки! Багнюка, бездоріжжя та калюжі на всю вулицю – те, що треба для екстремального відпочинку. Але це ще не всі «туристичні» ексклюзиви, якими може «похизуватися» Боярка!
    Не вистачає грошей не поїздку до «Діснейленду»? Не біда! У Боярці найкращі «Американські гірки» на весь Києво-Святошинський район! А головне – безкоштовні. Коли закінчується сезон дощів і земля висихає – незабутнє ралі вулицями міста вам гарантовано!
    https://www.youtube.com/watch?v=wk1bSGgFWso

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *