Вишневе багате на таланти!

12716282_959325207450646_3519756124056938738_o  Серед зірок нашого міста – Зразковий колектив спортивно-бального танцю «Ренесанс» під керівництвом Сергія Гамарця. Вони ведуть активну спортивну та концертну діяльність як у межах Вишневого, так і за його просторами.

  З вересня 2015 діти брали участь у концерті присвяченому Дню міста Вишневе, Дню Крюківщини. З турнірів зі спортивно-бального танцю, які проходили в м. Чернігів (2 тур КК Київської, Чернігівської та Житомирської областей), м. Бровари (Броварський зорепад 2015), м. Буча та м. Київ, юні танцюристи повернулися переможцями.

  13 лютого 2016 відбулися традиційні змагання «Кубок Ренесансу-2016», організатором яких став Зразковий колектив спортивно-бального танцю «Ренесанс» під керівництвом Сергія Гамарця. Понад 400 учасників з таких міст як Ірпінь, Буча, Чернігів, Васильків, Боярка, Шостка. Черкаси, Бориспіль, Моршин, Бровари, Київ та Вишневе взяли участь у турнірі.

IMG_3711  З нагородами до Вишневого повернулись Богдан Дерев’янко, Дарина Грабарчук – діти посіли перше місце та кубок в категорії ЮН 2 латина, а також перше місце і кубок в категорії Rising Stars Юніори 2 латина. З кубком за перше місце в категорії бебі повернулась пара Микола Лєснов та Анна Черепенчук (Анюті всього 4 роки, Колі – 5). Перше місце і кубок в категорії Діти зайняла пара Єгора Васільєва та Діани Городової, яким по 6 років. Бронзу привезли пара Юрія Вакарчука та Олександри Пащенко, в категорії ЮВ 2 Е латина бронзу також отримала Вікторія Полякова.

  З медалями за золотий фінал повернулись ще багато маленьких вишнівчан: Варвара Кваша (4 рочки), Анна Черепенчук (4 рочки), Даша Бараннік (6 років), Вова Пісоцький, Ольга Черепенчук, Вова Мірошниченко, Катюша Прийомська. Бажаємо успіхів дітям, які своїм талантом прославляють рідне Вишневе в такому красивому та граціозному виді спорту.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *