Поради офісним працівникам від Мирослава Худенко

f65f3502d807  Ні для кого не секрет, що офісна робота негативно впливає на здоров’я персоналу. А саме: неправильне харчування, часті стреси, некомфортне положення тіла протягом довгого часу, постійна робота з комп’ютером, перевтома очей. Всі ці фактори суттєво погіршують здоров’я людини.

  Тренер спортивного клубу «Олімп» Мирослав Худенко поділився з читачами «Моє Вишеневе» простими порадами як підтримувати здоров’я під час роботи в офісі.

  • Знаходьте можливість робити розминку. За годину обідньої перерви можна виділити 20 хвилин для присідань, розтяжок, нахилів ліворуч-праворуч, випадів. Намагайтеся робити це кожні 2 години, треба розгянати кров по організму.
  • Частіше вставайте, ходіть, піднімайтеся і спускайтеся зі сходинок. По можливості не користуйтеся ліфтом. Після роботи трохи прогуляйтеся. Якщо є можливість, робіть присідання.
  • CCvgGbaIzbgВіддавайте перевагу сокам і мінеральній воді без газу. Скоротіть вживання кави. Пам’ятайте, що в день вам потрібно випивати не менше 2 літрів води і не більше 2 чашок кави. Пляшка води завжди повинна бути з вами.
  • Намагайтеся, щоб у приміщенні було комфортно. Взимку не захоплюйтеся обігрівачами, а влітку не переохолоджуйте приміщення. Все це може спровокувати застуду, головні болі та ослаблення імунітету.
  • Обідайте не жирною їжею, не переїдайте. Салату і м’ясної страви буде цілком достатньо. Почуття переїдання викликатиме у вас сонливість і дратівливість. Як перекус вживайте фрукти, горішки, сухофрукти. Печиво, сухарики та цукерки краще максимально скоротити.
  • Обов’язково провітрюйте приміщення. Взимку це краще робити під час обідньої перерви. Влітку намагайтеся робити це дуже часто. Затхле повітря сприяє сильному зниженню працездатності.
  • Обов’язково зверніть увагу на своє крісло і стіл. Робоче місце має бути комфортним для вас. Ви не повинні сутулитися або «тягнутися» до столу. Спинка крісла має бути під кутом 90 градусів, в іншому випадку є можливість отримати сколіоз.
  • Раз на 20-30 хвилин відводите погляд від монітора. Подивіться у вікно, поморгайте. Близько двох хвилин робіть зарядку для очей.

 Виконуючі ці прості поради, ви і не помітите як робота в офісі перетвориться на задоволення, з’явиться більше сил та енергії. А якщо регулярно виконувати фізичні вправи вже через місяць ваше тіло стане стрункішим та підтягнутим.

Цей запис був опублікований в Думка експерта, Спорт. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *