Звіт про виконання плану соціального, економічного та культурного розвитку міста Вишневе за 2015 рік

Finance and accounting concept  Виконання плану соціально-економічного розвитку міста у 2015 році проводилось в умовах жорсткої економії бюджетних коштів, скорочення надходжень цільових субвенцій від бюджетів вищих рівнів на виконання Програм та розроблених планів, зміни бюджетної політики, стрімкого зростання цін на матеріали та послуги за рахунок розвитку інфляційних процесів.

  Незважаючи на важкі економічні умови, комунальні підприємства Вишневого виконали практично всі заплановані заходи з розвитку господарства та інфраструктури  міста.

  Комунальне підприємства «Вишнівськтеплоенерго» основні зусилля спрямувало на підвищення енергоефективності своєї роботи та застосування альтернативних
технологій. Навесні 2015 року тепловики провели тестові випробування і запустили промисловий котел на твердому паливі (щепі), що дозволило забезпечити підігрів гарячої води влітку та режим економії природного газу з початку опалювального сезону. В третьому кварталі було проведено капітальний ремонт тепломережі ТУ-500 04134508по вулиці Жовтневій на суму майже 2 млн грн. ДУ-500 по вулиці Київській на суму 950 тис грн. Облаштування теплопункту з вузлом обліку теплової енергії з автоматичним регулюванням навантаженням будинку №86 по вулиці Лесі Українки на 500 тис грн. Будинковими тепловими лічильниками забезпечено весь житловий фонд міста, бюджет міста на виконання цієї інвестиційної програми виділив 2 млн грн. Проведено реконструкцію квартальної бойлерної по вулиці Машинобудівників, 5.

  Комунальне підприємства «Вишнівськводоканал» провело каналізаційну мережу в приватному секторі міста по вулиці Гоголя та Фрунзе на суму 845 тис грн. Також здійснено відновлення грабельних решіток на КНС №3 та КНС «мокра» на суму 840 тис грн. Введено в експлуатацію 4 нові артезіанські свердловини із залученням коштів інвесторів на суму близько 2,5 млн грн. Проведено технічне переоснащення насосного обладнання артезіанських свердловин на суму 145 тис грн. Придбання елементів та обладнання водопровідної системи на суму 489 тис грн. Проведено капітальний ремонт водопровідної мережі ДУ-600 по вулиці Київській на суму 1 млн 400 тис грн.

  Великий обсяг робіт виконувався з капітального ремонту житлового фонду міста. Заміну покрівель  житлових будинків виконано комунальним підприємством «Управління міським господарством» на суму 2 млн 100 тис грн. Проведено капітальні ремонти дитячих та спортивних майданчиків на суму 2,4 млн грн. Виконано реконструкцію диспетчерської мережі ЖЕД №1 та ЖЕД №3 на суму 770 тис грн. Виконано капітальні ремонти фасадної частини та внутрішньо-дворових проїздів житлових будинків №33 та № 33-А по вулиці Лесі Українки на суму близького 1 млн грн. Проведено капітальні ремонти прибудинкових територій житлових будинків міста на суму 2,3 млн грн, а також капітальну модернізацію ліфта будинку № 1-а по вулиці Балукова на суму 625 ти. грн..

  Здійснено ремонт покрівлі гуртожитку комунального підприємства «Готельно-гуртожитковий комплекс» за адресою вул. Вітянська, 6, на суму 312 тис грн.

  Великий обсяг робіт було виконано з благоустрою міста та капітального ремонту міської інфраструктури. В четвертому кварталі 2015 року проведено перший етап реконструкції вулиці Чорновола на суму 15,7 млн грн, капітальний ремонт доріг та тротуарів міста на суму 4 3 млн грн. Також виконано капітальний ремонт мережі вуличного освітлення міста на суму 1,5 млн грн. Встановлено бювет на вулиці pavelko4Жовтневій біля будинку 24-Б на суму 690 тис грн. Проведено благоустрій територій з облаштуванням зони відпочинку біля ДНЗ «Чебурашка» та благоустрій алеї з облаштуванням зони відпочинку по вулиці Святоюріївській, Чорновола на суму 1,7 млн грн. Проведено придбання спецтехніки (сміттєвоз та мотоцикли) та обладнання для потреб благоустрою на суму 2,7 млн грн.

  У 2015 році завершено перший етап реконструкції футбольного поля із зоною відпочинку на суму 6 млн грн. Проведено реконструкцію центральної алеї та прилеглої території паркової зони по вулиці Жовтневій на суму 10,3 млн грн. На капітальний ремонт приміщень стаціонару Вишневої міської лікарні виділено 299 тис грн. Реконструкція будівлі ДНЗ «Колобок» проведена на суму 10,6 млн грн та будівлі ДНЗ «Ромашка» на суму 5.9 млн грн.

  Також у 2015 році введено в експлуатацію приміщення дитячої поліклініки за адресою вулиця Жовтнева, 31-А. На завершення ремонтних робіт, підключення до електромережі та придбання обладнання поліклініки витрачено 2,4 млн грн.

  Видатки на капітальні ремонти та придбання обладнання, корегування проектно-кошторисної документації дошкільних навчальних закладів міста профінансовано на 2,7 млн грн.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *