Чергова сесія міської ради. БЮДЖЕТ. ЗЕМЛЯ. ДЕКОМУНІЗАЦІЯ

nWEnhyxD7m82  18 лютого розпочала свою роботу чергова 8 сесія Вишневої міської ради VII скликання. Головні питання, які винесені на розгляд депутатського корпусу: звіт про виконання міського бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста Вишневе за 2015 рік, внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації міста Вишневе в частині продовження терміну дії Програми, внесення змін до деяких пунктів Положення про ставки місцевих податків на території міста у відповідності до загальнодержавних змін.

  Підвищений інтерес та увагу громадськості представляє також питання перейменування деяких вулиць міста у відповідності до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Зокрема на сесії розглядається 27 питань, які відносяться до земельного блоку.

  Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання за загиблими два роки тому на Майдані Незалежності під час Революції гідності. Також вшанували пам’ять депутата Вишневої міської ради Сергія Леонідовича Шиша, який раптово помер 8 лютого.

  На засіданні зареєструвався 31 депутат. Після промов та звернень громадян, депутатський корпус перейшов до розгляду порядку денного. Звіт про виконання
бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Вишневе представляє начальник відділу фінансів, економіки та інвестиційної політики Тетяна Зубченко. Як завжди звіт представляється професійно, ґрунтовно і кваліфіковано: «Основними xrRY0WjJVcEдоходами до загального фонду бюджету у 2015 року були такі податки: єдиний, акцизний, оплата за землю. До спеціального фонду бюджету найбільше коштів надійшло від сплати за землю, пайової участі та власних надходжень бюджетних установ. Надавалася субвенція з районного на утримання дошкільних закладів освіти та культури на суму більше 25 млн». Основні видатки міського бюджету у 2015 році становили: 761 тис грн – матеріальна допомога жителям міста, 207 тис грн – підтримка ветеранів, більше 5 млн грн – видатки на благоустрій, 216 тис грн – на розвиток газети «Наше місто» та 448 тис грн  – на телебачення. Чимало коштів виділялося на будівництво дитячих майданчиків, будівництво стадіону у центрі міста, заміна вікон у стаціонарі Вишнівської міської лікарні. У порівнянні з 2014 роком бюджет міста збільшився майже на 36,2%. Всі бюджетні питання були розглянуті профільною бюджетною комісією на чолі з депутатом міської ради Олексієм Поліщуком.

 Звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Вишневого читайте найближчим часом на сайті «Моє Вишневе»

Для перейменування виноситися наступний перелік вулиць міста:

 • Вул. Котовського – Вишнева
 • Вул. Карла Маркса – Квітнева
 • Вул. Червоноармійська –Освіти
 • Вул. Фрунзе – Миру,
 • Вул. Горького – Свободи
 • Вул. Щорса – Г. Сковороди,
 • Вул. Островського – Затишна,
 • Вул. Орджонікідзе –Івана Мазепи,
 • Вул. Суворова –Сонячна
 • Пров. Радянський – пров. Чорновола
 • Вулиці Кутузова, Жовтнева та Піонерська залишаються  без змін.

  Земельні блок порядку денного здебільшого представлений питаннями проектів землеустрою приватних заявників, питаннями орендних відносин в частині продовження терміну договорів оренди земельних ділянок, вирішення питань земельних відносин для автогаражних кооперативів, аби у подальшому члени кооперативів мали можливість приватизації гаражних боксів, доведення до логічного стану земельних питань підприємців промислової зони в частині ділянок, які вони займають.

wBjjdzBu9_Q  Окремий інтерес представляють питання надання дозволу Київській обласній федерації футболу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди на 25 років для обслуговування спортивних об’єктів по вул. Жовтневій на площі 1,5 га.

  Цікавим є питання надання дозволу КП «Управління розвитку території» щодо проекту землеустрою з відведення ділянки для продовження будівництва наступної черги житлового будинку по вул. Машинобудівників 17-б. Всі земельні питання розглядалися на засіданні профільної комісії. Як завжди – дуже емоційно та конфліктно. Отже – слово за депутатським корпусом.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

One Response to Чергова сесія міської ради. БЮДЖЕТ. ЗЕМЛЯ. ДЕКОМУНІЗАЦІЯ

 1. Олег Михайлович says:

  Добре що хватило глузду не чіпати вул. Жовтневу.

  А чому не ставиться питання продовжити вул Машинобудівельної до вул. Київської, скоро на жовтневій не буде можливості проїхати, а в тому сквері що зробили біля дит. садка сидіти на лавочках теж не буде можливості від шкідливих викідів з машин.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *