Перевізники і влада. Непростий діалог.

10.02 У виконкомі відбулася нарада представників комерційних підприємств, які займаються перевезенням пасажирів маршрутними таксі та представниками влади міста щодо загострившогося питання перевезення громадян пільгових категорій.

 Справа у тому, що останнім часом, можливо з огляду на економічні проблеми держави, кількість категорій громадян, які мають пільги від держави, скорочується. І відповідно, комерційні перевізники, також відмовляють певним категоріям в праві пільгового перевезення. Крім того, ми знову чуємо, про важкі часи та економічні негаразди з боку власників маршруток.

 Отже на нараду прийшли представники ПП « Надія 2000» (маршрути 820,169), ТОВ Кий-транс 2005 (маршрути 732,723,302) ТОВ Клайт (721,741,718,301).

 Заступники міського голови Андрій Чечило та Георгій Майсурадзе, а також депутат міської ради Василь Лисевич. У непростому діалозі шукали компромісні рішення. Складність ситуації в тому, що влада на місцях практично не має важелів впливу на перевізників. Або ці важелі досить умовні. Тому розмова вибудовується на розумінні і спільних баченнях.

 Отже, присутні перевізники погодилися зберегти режим безкоштовного перевезення 2 пільговиків. Але тих категорій, які визначені державою.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *